Amazfit GTR 3 Pro Genel İnceleme - Bildiğim Kadar
Teknoloji

Amazfit GTR 3 Pro Genel İnceleme

<
amazfit gtr 3 pro inceleme
Written by admin

Amazfit’in GTR 3 Pro‘su, şirketin bugüne kadarki en premium akıllı saatidir ve eşleşecek en yüksek fiyat etiketleriyle birlikte gelir. Büyük, güzel ve nispeten yeni bir platform olan Zepp OS‘yi çalıştırırken, özel bir şeyin tüm özelliklerine sahip.

Bazı hataları gidermek için biraz zamana sahip olan Amazfit GTR 3 Pro, klas bir dokunuş arayanlar için ideal bir akıllı saat olabilir.

Tasarım

Birçok akıllı saat ve fitness takipçisi köşeleri yuvarlatılmış ve birkaç düğme sunmaya çalışsa da, Amazfit GTR 3 Pro’nun bir tarafında iki düğme bulunan büyük, dairesel ekranı hakimdir.

Bu, basit navigasyon da sunan zamansız tasarımıyla daha çok klasik bir saat gibi görünmesini sağlar; bir düğme uygulamalar menüsünü açar ve bir düğme mevcut tüm antrenmanları açar (ancak özelleştirilebilir).

Saatin alt tarafında, şarj portunun yanında SpO2 monitörleri (kandaki oksijen ölçümü) ve kalp atış hızı monitörü bulacaksınız.

GTR 3 Pro’nun Amazfit T-Rex veya T-Rex Pro’nun daha sağlam tasarımından yoksun olduğunu ve aynı zamanda biraz özelleştirmeden yoksun olduğunu belirtmekte fayda var. Kahverengi deri kayışı veya siyah floroelastomer kayışı seçebilirsiniz, hepsi bu. Alüminyum gövde, renk seçiminize bağlı olarak (Kahverengi Deri veya Sonsuz Siyah olarak da adlandırılır) siyah veya gümüş olarak gelir.

GTR 3 Pro, 5ATM su geçirmezlik sunar, bu nedenle teoride 50 m derinliğe kadar yüzmek iyidir.

GTR 3 Pro’nun açık ara en dikkat çeken kısmı ekranı. Dairesel AMOLED panelin gerçek bir çerçevesi yoktur, neredeyse kenarlarından taşar ve koyu siyahlara ve canlı renklere izin verir.

1,45 inç, 331 ppi piksel yoğunluğu ve 1000 nit’e kadar parlaklık; Bu nedenle, ister zamanı arıyorsunuz, ister bir antrenmanı izliyor olun, ister hareketli saat yüzlerinden birini kullanın, GTR 3 Pro’nun ekranı güneş ışığında her zaman okunabilir.

amazfit gtr 3 pro review 5 2

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra Genel İnceleme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin