Amouranth, 3 Günlük Yasaklamadan Sonra Twitch'e Dönüyor - Bildiğim Kadar
Kapat
Reklam Alanı
amouranth twitch yasagi kalkiyor 1
Gündem 0

Amouranth, 3 Günlük Yasaklamadan Sonra Twitch’e Dönüyor

Twitch‘in, popüler yayıncısı Amouranth’a yönelik beşinci yasağını geri alarak, sadece üç gün sonra yayın platformuna geri dönmesine izin verdi.

amouranth twitch yasagi kalkiyor

Birkaç gün önce, popüler Twitch yayıncısı Amouranth, hiçbir açıklama yapılmadan yayın yaptığı platformdan yasaklandı. Amouranth, Twitch yasağını (Instagram ve TikTok yasaklarını da içeriyordu) ele alan bir video yaptı ve bu son sefer neden yasaklandığı konusunda tam olarak net olmadığını ortaya koydu. Hayranlar, Twitch’in Amouranth’ı neden yasakladığına dair hala cevapları yokken, yayın kanalı geri yayına açıldı.

Amouranth 5. Twitch yasağının kalıcı olacağı konusunda bazı endişeler vardı, ancak durumun böyle olmadığını. StreamerBans Twitter hesabına göre Amouranth’ın Twitch yasağı üç gün, 35 dakika ve 36 saniye sürdü.

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan Amouranth Google'a 2 Milyon Dolarlık Yatırım Yaptı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

{admin}

tavşan isimleri- balık isimleri-gri kedi-fino köpek-kısa tüylü kediler - beyaz kuş isimleri - kedi yaşı hesaplama -uzun kulaklı köpek-gargamelin kedisinin adı-kedi kısırlaştırma ücreti-pofuduk köpek-kedi cinsleri -muhabbet kuşu isimleri-hayvanlaraleminde.com -erkek kedi isimleri-tatlı kediler- dişi kedi isimleri-erkek kedi isimleri