Ayhan Bora Kaplan Mekanları Ayhan Bora Kaplan Kimdir
Kimdir

Ayhan Bora Kaplan Mekanları

<
Ayhan Bora Kaplan Mekanları
Written by admin

Ayhan Bora Kaplan Mekanları özellikle son zamanlarda merak edilenler arasında oldukça popüler. Bununla beraber Ayhan Bora Kaplan Kimdir Nerelidir gibi kişisel yaşamına dair de sorular birikti.

Özellikle kendisi hakkında Ayhan Bora Kaplan Sedat Peker bağlantısı merak ediliyor. Aynı zamanda Ayhan Bora Kaplan Sinan Ateş cinayeti ile bağlantısı araştırılıyor.

Bizde tüm bu merak edilenlerle beraber Ayhan Bora Kaplan Sünnet Düğünü dahil olmak üzere Ayhan Bora Kaplan Soylu hakkında da bilgiler derledik.

Ayhan Bora Kaplan Mekanları

Ayhan Bora Kaplan Mekanları

Ayhan Bora Kaplan Mekanları

Ankara’nın mafya figürlerinden bir tanesi olan Ayhan Bora Kaplan hakkında birçok şeyi merak ettirmeye devam ediyor. Şimdi ise Ayhan Bora Kaplan mekanları oldukça araştırılıyor. Kendisine ait olduğu bilinen 2 mekanı aşağıda listedik.

  • Albüm bar
  • Tren bar
  • Dexas Burger

Bununla birlikte Ayhan Bora Kaplan marketleri hakkında da ne yazık ki bilgi bulunmamaktadır.

Ayhan Bora Kaplan Mekanları

Ayhan Bora Kaplan Mekanları

Ayhan Bora Kaplan Kimdir Nerelidir

Ankara’da mafya liderlerinden bir tanesi olarak bilinen Ayhan Bora Kaplan Kimdir Nerelidir sorularıyla merak ediliyor. Asıl ismi Bora Kaplan’dır. Ayhan ismini sonradan kendisine kod adı şeklinde ekletmiştir. Aslen Erzurum Karayazılı olan Ayhan Bora Ankara Yenidoğan’da dünyaya gelmiştir. Kendisinin Ankara Konur sokakta çoğu zaman cd satarak mafya alemine girdiği biliniyor.

Bununla birlikte Ayhan Bora 17 yaşında cinayet işleyerek çocuk cezaevine girdi. Kendisi Karslı birisiyle silahlı çatışmaya girmiş ve karşı tarafın öldüğünü söylemiştir.

Konur sokakta cd ve telefon satışından sonra Ankara Hıdırlıktepe’de işlerine devam ediyor. Burada Kadir İnan ile karşılaşıyor ve bu şekilde uyuşturucu alemine giriyor.

2010 yılında polis baskını yiyerek 1 ay hapiste kalıyor. Daha sonralarda çıkmıştır.

Böyle oluncada hakkında Ayhan Bora Kaplan Ne İş Yapar sorusu araştırılıyor. Kendisi iş adamıdır. Çeşitli mekanlarının yanı sıra bazı marketlerininde olduğu bilinmektedir.

Ayhan Bora Kaplan Mekanları

Ayhan Bora Kaplan Mekanları

Ayhan Bora Kaplan Ailesi

Kendisinden ziyade Bora Kaplan ailesi ile de merak ediliyor. Babasının adı Riyasettin Kaplan’dır. Riyasettin Bey yaşamı boyunca cinayetleri ile bilinmektedir. 

Kardeşi Salih Kaplan’dır. Tıpkı Bora Kaplan gibi kendisine Erhan kod adını alarak Erhan Salih Kaplan olarak ismini değiştiriyor.

Annesi hakkında ise herhangi bir bilgi yer almamaktadır.

Ayhan Bora Kaplan Mekanları

Ayhan Bora Kaplan Mekanları

Ayhan Bora Kaplan Sinan Ateş

Eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş bir binadan çıktıktan sonra silahlı saldırıya uğradı ve hayatını kaybetti. Dava üzerine 21 kişi tutuklandı.

Bununla beraber geçtiğimiz aylarda haberlerde Ayhan Bora Kaplan Sinan Ateş ‘in tutuklandığı yayıldı. Lakin  Ayhan Bora Kaplan’ın avukatı Tarık Teoman olayla ilgili şunları söyledi:

“Müvekkil Bora Kaplan hakkında uzunca bir müddettir kamuoyunda FETÖ’cü diye tabir edilen hesaplardan tezvirat yapıldığı ve akla hayale sığmayacak şekilde asılsız iddialarda bulunulduğu tüm kamuoyunun malumudur. Bugüne kadar bu iddialara ilişkin tarafımızca sadece Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunmakla yetinilmiş, herhangi bir şekilde kamuoyuna bir açıklama yapılmamıştır. Ancak kamuoyunun gündeminde olan 30 Aralık 2022 tarihinde Ülkü Ocakları eski Başkanı merhum Sinan Ateş’in öldürülmesi olayında müvekkil Bora Kaplan’ın dahli olduğu iddia edilerek; müvekkilin Marmaris’te gözaltına alındığı, öldüren şahısların müvekkilin çiftliğinde atış talimi yaptığı ve müvekkil hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca gözaltı kararı olduğu iddiaları tamamen yalandır. Gerçeğe aykırı bir şekilde suç uyduran, müvekkile iftira atan kişiler hakkında gerekli yasal işlemlerin başlatılmış olduğunu kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız”

Bunun üzerine kendisinin tutuklanmadığı ortaya çıktı. 

Ayhan Bora Kaplan Mekanları

Ayhan Bora Kaplan Mekanları

Ayhan Bora Kaplan Sünnet Düğünü

Ayhan Bora’nın nasıl zengin olduğu merak edildikten sonra gündeme Ayhan Bora Kaplan Sünnet Düğünü ile geldi. Lüks bir mekanda oğluna kaftanlı sünnet düğünü yaptırmasıyla bilinen Ayhan Bora Kaplan sünnet düğününe 3 sanatçı ve oğluna kirvelik yapabilmesi için 6 iş adamını davet etti.

Sanatçılar arasında Hande Yener, Hakan Altun ve İzzet Yıldızhan var. Kirveliğini ise Serkan Akbaba, Erkin Yıldırım, Çetin inan, Cengiz Hakan, Cemal Kuru ve Cengiz Halıç yaptı.

Yaklaşık 2 milyona yakın paranın harcandığı Ayhan Bora Kaplan Oğlunun Sünnet Düğünü dillere destan bir şekilde gerçekleşti.

Ayhan Bora Kaplan Mekanları

Ayhan Bora Kaplan Mekanları

Ayhan Bora Kaplan 15 Temmuz

Vermiş olduğu bir röportajda 15 Temmuz darbe girişiminde elinden geleni yaptığına, darbeye karşı mücadele ettiğinden söz etmişti. 

Ayhan Bora Kaplan 15 Temmuz günü Süleyman Soylu’nun arkasında yer alarak TRT binasının basılmasında önde gelen isimlerden oldu. Bununla birlikte Süleyman Soylu sayesinde Ayhan Bora’nında önünün açıldığı bilinmektedir.

Ayhan Bora Kaplan Mekanları

Ayhan Bora Kaplan Mekanları

Ayhan Bora Kaplan Soylu

Süleyman Soylu ve Ayhan Bora’yı daha öncesinde isim olarak yan yana anmıştık. Ayhan Bora Süleyman Soylu İçişleri Bakanı olduğu zamanda Kıbrıstaydı. Bunun üzerine en yakın adamlarından bir tanesi olan Semih Arslan’a ‘’Abim İçişleri Bakanı oldu. Ben şuan gelemiyorum. Kendisine çiçek yaptır ve ziyaret et.’’ dediği biliniyor.

Aynı zamanda Ayhan Bora Kaplan Soylu ile 15 Temmuz gecesinde TRT binasını basmaya gitmiştir. 

Ayhan Bora Kaplan Mekanları

Ayhan Bora Kaplan Mekanları

Ayhan Bora Kaplan Sedat Peker

Ayhan Bora Ankara’nın önce gelen mafya liderleri arasındadır. Sedat Peker ise açıklamalarıyla gündeme bomba gibi düşen Türk mafya lideridir. Ayhan Bora Kaplan Sedat Peker benzer işler yapmalarından ötürü aralarında bir bağlantı olduğu düşünülüyor.

Lakin elimizde ne yazık ki böyle bir bilgi yer almamaktadır. Ek olarak ikilinin beraber çekilmiş resimleri de bulunmamaktadır.

Ayhan Bora Kaplan Mekanları

Ayhan Bora Kaplan Mekanları

Ayhan Bora Kaplan İnstagram

Başarılı iş adamı Ayhan Bora Kaplan Dexas Burger’inde sahibidir. Kendisi aynı zamanda Tren Bar ve Albüm Bar’ında sahibidir. İşlerini başarılı bir şekilde yürütmesi üzerinde Ayhan Bora Kaplan İnstagram hesabı merak edildi. 

Biz yazımızı yazarken 38.6 bin takipçisi olan Ayhan Bora’nın İnstagram hesabına buraya tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

3/5 - (2 votes)

Bir önceki yazımız olan Emire Cansu Kurtaran Kimdir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin

Leave a Comment