Bilgisayardan Toplu SMS Nasıl Gönderilir - Bildiğim Kadar
Kapat
Reklam Alanı
Bilgisayardan Toplu SMS Nasil Gonderilir
İnternet 0

Bilgisayardan Toplu SMS Nasıl Gönderilir

Google tarayıcısı, daha önceki çalışmalarında anlık mesajlaşma alanına girmeye başladı. Ancak whatsapp uygulaması sektöründe yükselmesi ile birlikte çalışmalarını geri plana atmak zorunda kalmıştı. Son girişimleri allo uygulamasında, Facebook platformun sahip olduğu whatsApp ve messenger’ın başarısına yetişemiyor. Allo’nun şu günlerde pek tercih edildiği söylenmiyor. Yine de bu konuda en azından bir deneme yapmak isteyen şirket, ”android içeren mesajlar” adında bir uygulamayı kullanıcıların hizmetine soktu.

Bilgisayardan Toplu SMS Nasil Gonderilir 2

Bilgisayardan Telefon Mesajı Göndermenin En İyi Yöntemleri

Hem android hem de ios aygıtlarıyla tam uyumludur. Bunu kullanarak bilgisayarınızdan aşağıdaki adımları takip etmelisiniz.

  1. Telefonunuzu bilgisayarınıza usb aktarma kablosu ya da kablosuz ağ ile bilgisayara bağlanmalısınız.
  2. Mesajlar yazan simgesini seçmelisiniz. Mesaj gönder sembolüne tıkladığınızda karşınıza bir pencere açılacak. Buradan mesajı alacak olan kişiler rehberine girin ya da telefon numaralarının yer aldığı mesaj bölümüne mesajınızı yazmalısınız.
  3. Mobil cihazınızı bilgisayara bağladıktan sonra, yeni bir mesaj veya çağrı gelirse, bir uyarı penceresi göreceksiniz artık mesajınızı gönderebilirsiniz.

Sms Merkezi İle Mesaj Gönderme

Sms merkezi, bilgisayara bağlı olan android özellikli cep telefonunuzdan ücretsiz olarak mesaj oluşturma, gönderme ve almaya imkan sağlar. Telefonunuzu usb kablosu ile isterseniz kablosuz ağ veya Bluetooth yardımı ile de bağlayabilirsiniz.

İMessage Kullanarak Bilgisayardan Mesaj Gönderme

Apple cihazın imessage servisi, iphone aygıtlar arasında mesaj göndermenin en gözde yolu olmuştur.

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan Sanal Sunucu VDS/VPS Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sözlüye güzel sözler - beyaz kuş isimleri - kızımı telefona kaydetme isimleri - hocayı telefona kaydetme isimleri - kedi cinsleri