Can Ozan Kimdir Can Ozan Sevgilisi Kim
Kimdir

Can Ozan Kimdir

<
Can Ozan Kimdir
Written by admin

Can Ozan Kimdir Toprak Yağmura, Sar Bu Şehri ve Öyle Kolay Aşık Olmam gibi birçok başarılı şarkıda imzası bulunan Can Ozan aslen nereli? Hakkında birçok soru merak edilmekle beraber Canozan burcu ne? Gibi özellikleri de araştırıldı.

Bizde sizin için Can Ozan sevgilisi var mı yok mu sorusundan tutunda Can Ozan boy kilo gibi fiziksel özelliklerine kadar bir araştırma yaptık. Gelin hep beraber Can Ozan kimdir hayatı hakkında daha detaylı bilgi sahibi olalım. 

Can Ozan Kimdir

Can Ozan Kimdir

Can Ozan Kimdir

Can Ozan Kimdir başarılı ses performansı ve yakışıklılığı ile genç kızların dikkatini çekmeyi başaran Can Ozan özellikle Sar Bu Şehrin Işıklarını şarkısıyla büyük bir gitme topladı.

Özellikle Tik Tok platformunda şarkılarının kullanılması fan kitlesinin ne kadar büyük olduğu gösteriyor. Kendisi 7 Ekim 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. Canozan burcu ne kendisi Terazi burcudur. Terazi erkeklerinin başarılı ve sempatik olduğunu biliyoruz. Bu tamda Can Ozan’ı tarif ediyor.

Hem yakışıklı hemde başarılı olmayı nasıl bir arada yürüttüğü bilinmese de Can Ozan aslen nereli? Sorusu oldukça merak ediliyor. Kendisinin aslen Rizeli olduğu bilgisi var. Lakin doğma büyüme İstanbulludur.

Can Ozan Kimdir

Can Ozan Kimdir

Can Ozan Biyografi

Ozan’ın müzik hayatından çok aslında kişisel hayatı merak ediliyor. Dolayısıyla şarkılarının akorlarından sonra arama motorlarında Can Ozan biyografi şeklinde aramalar oldukça fazla. Gelin hep beraber Can Ozan hakkında biraz daha bilgi sahibi olalım.

Kendisinin gitara olan aşkı 12 yaşında başlamıştır. 3 yıl sonra kendisini Kasdav Liselerarası Müzik Yarışması’nda gördük. Burada Can Ozan gerçek adı Can Ozan Özçelik olduğunu gördük. Neden soyadını kullanmadığına dair ise herhangi bir bilgi yok.

Yüksek lisans eğitimini Ses Teknolojisi üzerine tamamladı. Lise ve üniversitede hangi bölümü okuduğuna dair bilgi bulunmamaktadır. 

Tüm bunlarla birlikte Sufle, Damla Eker, Şenceylik, Sedef Sebüktekin gibi birbirinden başarılı isimlerle de şarkılarını paylaşmıştır. Bu şarkılar hızla bir yükselme yakalayınca Can Ozan’da kısa sürede büyük kitleler toplamayı başardı.

Bunlarla beraber kendisinin aslında Instagram üzerinde bir kemik kitlesi bulunmaktadır. Buraya birbirinden yakışıklı pozlarını paylaşınca Can Ozan boy kilo da haliyle merak edilenler ağına takıldı. Bu konu hakkında bir bilgi bulunmasa da ortalama olarak 1.80 civarlarında olduğu görülmektedir.

Can Ozan Kimdir

Can Ozan Kimdir

Can Ozan Sevgilisi

Hem yakışıklı hemde başarılı birisi olunca fanları Can Ozan Sevgilisi var mı? Sorusunu merak etti. Daha öncesinde kendisini hiçbir genç kız ile anmamıştık. Lakin bu tabikide ilerleyen dönemlerde Can Ozan’ın güzel bir hanımefendiye gönlünün kaptırmayacağı anlamına gelmiyor.

Şimdilerde sevgilisi olmadığı bilindiği için Can Ozan eski sevgilisi oldukça araştırıldı. Kendisi vermiş olduğu bir röportajda aslında eski sevgilisinin ismini söylemeden hakkında birkaç bilgi vermişti. Gelin o röportajda ne dediğine yakından bakalım.

‘’Sar Bu Şehri ’nin hikayesini anlatayım. 2017’de bir şeyler yaşadığım biri vardı. Bir süreliğine birlikteydik, eski sevgilisi sürekli aklına geldiği için yürütemedik ve yollarımızı ayırdık. Bir süre sonra o başka bir müzisyenle beraber olmaya başladı. Ama bir süre sonra onlar da yürütemedi. Kendini kullanılmış hissettiği için büyük bir depresyona girerek iç dünyasına kapandı. Bu süreç içerisinde ara ara görüştük. 

Onun depresyona girmesi ile aynı dönemde ben de nedenini tam anlamadığım derin bir ruh haline düştüm. Hatta en dip noktasındayken saçlarım döküldü. Bu dönem boyunca yavaş yavaş, kelime kelime oluşan bir şarkıydı Sar Bu Şehri.’’

Bu röportajdan sonra Can Ozan sevgilisi Göksu akıllara gelse de Göksu hakkında da bu zamana kadar Can Ozan bir açıklamada bulunmadı. Dolayısıyla kendisinin varlığı hakkında bile bilgi bulunmamaktadır.

Can Ozan Instagram

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan Kısmetse Olur Büşra Kimdir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin

Leave a Comment