CORSAIR HS80 RGB WIRELESS Oyuncu Kulaklığı Genel İnceleme - Bildiğim Kadar
Genel

CORSAIR HS80 RGB WIRELESS Oyuncu Kulaklığı Genel İnceleme

<
CORSAIR-HS80-RGB-WIRELESS-1
Written by admin

CORSAIR, 2021’de klavye ve fare serisinin kapsamlı bir şekilde yenilenmesinin ardından PC oyun çevre birimleri alanında varlığını hissettirmeye devam ediyor. Çok zorlu küresel pazar koşullarının silahı altındayken, görünümlerini iyileştirdiler ve yeni teknolojiler sundular. Bugün, kataloglarına yeni bir üye daha katılıyor, bu sefer dünya çapında zaten güçlü bir portföye meraklı bir kablosuz kulaklık ekleniyor.

CORSAIR HS80 RGB WIRELESS kulaklık, HS serisine hem yeni bir lider hem de yepyeni bir görünümün başlangıcı olarak katılıyor. HS70‘in yerini alıyor kendisi kablosuz formda mevcut ancak hem fiyat hem de stil açısından amiral gemisi VIRTUOSO serisinden oldukça uzak.

VOID serisini çağrıştıran dörtgen bir şeklin lehine HS ve VIRTUOSO serisinin dairesel kapları geride kaldı. Mikrofon artık çıkarılabilir değil entegre edilmiştir ve bir kayış, sağlam bir kafa bandı kemerinin altında ayarlanabilir konfor sunar. İşlenmiş alüminyum bileşenler, bir oyun kulaklığı için gerekli olan sertliği sağlamalıdır ve daha seçici zevklere sahip oyuncular tarafından şüphesiz beğenilecektir. Bu, HS Serisinin stilinin ve işlevselliğinin radikal bir yeniden tasarımı ve yeniden tasavvurudur eğer bu değişiklikler bir sonraki nesle uyarlanırsa.

CORSAIR HS80 RGB WIRELESS 1

Elbette bu yeni HS80 kablosuz bir tasarımdır ve CORSAIR, kulaklık ve PC (veya konsol) arasında düşük gecikmeli iletim/alma sağlamak için kendi SLIPSTREAM WIRELESS teknolojisini kullanır. SLIPSTREAM, hem güç tüketimini en aza indirmesi hem de kablosuz kulaklıklar için her zaman hassas bir konu olan çift yönlü ses için yeterli bant genişliği sunması gereken bir 2,4 GHz kablosuz uygulamadır.

Dolby Atmos 3D Uzamsal Ses desteğidir. Tescilli teknoloji, daha iyi, daha temsili surround ses ve daha sürükleyici bir genel deneyim için sanal bir 3D ses sahnesi oluşturur. Bu, Corsair’in tipik oyun kulaklıklarından 20Hz ila 40kHz – 20kHz daha yüksek bir frekans tepkisinin kilidini açtığı iddia edilen özel 50 mm neodimyum sürücüleri ile güçlendirildi.

149,99 ABD Doları / 139,99 ABD Doları’lık bir MSRP’de en tanıdık rakip Logitech G G935 olacaktır, ancak SteelSeries, ASUS ve Razer’ın benzerleri hem 100 £ hem de 150 £ inc’de benzer ürünlere sahiptir. KDV. fiyat noktaları. CORSAIR’in kendi VOID ELITE RGB‘si en acil endişeleri olabilir; bir rakip olarak değil, daha ziyade bu HS80’in ürün yelpazesindeki yerini haklı çıkarmak için aşmaları gereken kalite ve performansta bir çıta.

Genel Özellikler

Ses Sürücüsü: Özel 50 mm Neodimyum

Frekans Tepkisi: 10Hz – 40kHz

Hassasiyet: 109 dB (+- 3dB)

Kablosuz Frekans: 2.4GHz

Kablosuz Menzil: 60 fit’e (20 metre) kadar

Pil Ömrü: 20 saate kadar

Boyutlar: 205mm x 97mm x 183mm

Ağırlık: 367g

Garanti: 2 yıl

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan Razer Blade 14 İnceleme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin