Ece Bağcı Kimdir Ece Bağcı Kaç Yaşında Ece Bağcı Kim
Kimdir

Ece Bağcı Kimdir

<
Ece Bağcı Kimdir
Written by admin

Ece Bağcı kimdir çocuk oyuncular arasına gün geçtikçe farklı isimler dahil oluyor. Bu kezde Ece Bağcı oyuncu kadrosunda yerini almayı başardı.

Kendisini daha öncesinde hiç bir dizi veya filmde görmedik. Bununla beraber ilk film deneyimini Ece Bağcı Kuru Otlar Üstüne filmi ile yaşayacağa benziyor. Gelin hep beraber Ece Bağcı Kim sorusunun cevabına bakalım.

Ece Bağcı Kimdir

Ece Bağcı Kimdir

Ece Bağcı Kimdir

Kendisi hakkında pek fazla bilgi olmayan Ece Bağcı kimdir sorusunun cevabını sizler için araştırdık. Ece Bağcı’yı Kuru Otlar Üstüne filminin afişinde gördük. Bununla beraber hakkında merak edilenler bir hayli birikti.

Kendisi 11 yaşında ve 4. sınıf öğrencisidir. Bununla beraber İstanbul’da yaşadığı bilinmektedir. Eğitim hayatının yanı sıra oyunculuğa da adım atmıştır. Kuru Otlar Üstüne filminde başarılı bir performans sergilemiştir. Kısa zamanda büyük bir fan kitlesine de sahip olmuyor.

Ece Bağcı Kimdir

Ece Bağcı Kimdir

Ece Bağcı Oyuncu

Başarılı çocuk oyuncu Ece Bağcı Kuru Otlar Üstüne filminin afişinde yer aldı. Henüz ilk film deneyimini yaşayan Ece Bağcı Oyuncu ışığını parlatmış görünüyor.

Bununla beraber Kuru Otlar Üstüne filminde Samet öğretmenin öğrencisi karakterine hayat vermektedir. Erzurum’da çekilen filmde Merve Dizdar ve Musab Ekici başrollerini paylaştı.

Kuru Otlar Üstüne filminin ilk defa Cannes Film Festivali’nde yayınlanacağı biliniyor. Ee ne diyelim başarılı çocuk oyuncu Ece Bağcı Kuru Otlar Üstüne filminden sonra yıldızı parlayan çocuk oyuncular arasına girecek gibi duruyor.

2.5/5 - (2 votes)

Bir önceki yazımız olan Rraenee Kimdir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin

Leave a Comment