Elizabeth Banks'in "Cocaine Bear" Filminin Başrol Oyuncuları, İnanılmaz Logosunu Tanıttı - Bildiğim Kadar
Sinema ve Dizi

Elizabeth Banks’in “Cocaine Bear” Filminin Başrol Oyuncuları, İnanılmaz Logosunu Tanıttı

<
elizabeth banks cocaine bears
Written by admin
elizabeth banks charlies angels social featured

Kameralar Elizabeth Banks’in en yeni özelliği olan Universal Pictures destekli Kokain Ayı’nın çekimlerine başladı. Yapımcı Christopher Miller, filmin inanılmaz logosunu da ortaya koyduğu Twitter aracılığıyla bugün çekimlerin başladığını doğruladı. Film, modern Amerikan tarihinin gerçekten tuhaf bir bölümünü belgeleyen, karakter odaklı bir dönem parçası olarak tanımlanıyor.

Cocaine Bear’ın adı çılgınca olabilir, ancak dayandırıldığı asıl hikaye de bir o kadar tuhaf. Film, bir Georgia ormanına yaklaşık 14 milyon dolar değerinde kokainin boşaltılmasını çevreleyen gerçek yaşam olayları sırasında geçecek. Tahmin edebileceğiniz gibi, ormandaki bir ayı kapları tüketmiş ve sonunda aşırı dozdan ölmüş olarak bulunmuştur. Kentuckian uyuşturucu kaçakçısı Andrew Thornton II’nin tuhaflıkları ve 40 kilo kokainin bir ayının ölümüne nasıl sebep olduğu Kokain Ayısının merkezinde olacak.

Bu ayının gerçekten maruz kaldığı hasar göz ardı edilemez. 2015 yılında Kentucky’den Coleman Larkin’in Kentucky’si, ayının “beyin kanaması, solunum yetmezliği, hipertermi, böbrek yetmezliği, kalp yetmezliği ve felçten” muzdarip olduğunu söyleyen ayının tıbbi muayenecisi ile temasa geçmişti. En ufak bir merakınız varsa, ayının leşi vergilendirildi ve şu anda Kentucky Kentucky Eğlence Alışveriş Merkezi’nde sergileniyor.

Elizabeth Banks Charlies Angels social featured 1

Banks, yönetmenliğin yanı sıra Miller ve yapımcı ortakları Phil Lord ve Aditya Sood ile birlikte filmin yapımcılığını da üstlenecek. Brian Duffield ve Max Handelman da yapımcılar arasında yer alıyor. Mürettebatı tamamlayan kişi ise The Babysitter: Killer Queen’in senaryosunu yazan Jimmy Warden. Cocaine Bear’ın oyuncu kadrosu da şanlı; Keri Russell, Ray Liotta, Margo Martindale, O’Shea Jackson Jr., Brooklynn Prince, Jesse Tyler Ferguson ve Alden Ehrenreich, Kentuckians’ın “Pablo EskoBear” dediği duyguya kapılan renkli karakterleri oynayacak.

Cocaine Bear’in 2022’de piyasaya çıkması bekleniyor. Bu arada Miller’ın tweetine ve aşağıdaki filmin logosuna bir göz atın.

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan "Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi" Sosyal Tepkileri Onu Aksiyon Dolu Bir Zafer olarak adlandırıyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin