Emire Cansu Kurtaran Kimdir Cansu Kurtaran Reynmen
Kimdir

Emire Cansu Kurtaran Kimdir

<
Emire Cansu Kurtaran Kimdir
Written by admin

Emire Cansu Kurtaran Kimdir sosyal medyanın yeni yüzü Cansu Kurtaran Kim Kendisini fenomen Reynmen ile sevgili olması ile tanıdık. Bununla beraber Emire Cansu Kurtaran Miss Turkey yarışmasında da boy göstermişti.  

Bununla birlikte kendisi Cansu Kurtaran Miss Turkey Kaçıncı Oldu sorusu ile birlikte Emire Cansu Kurtaran Reynmen ile aşkı konuşuluyor. Hem Reynmen’in hemde Emire Cansu’nun sosyal medya hesaplarından paylaştığı resim sonrasında Cansu Kurtaran Reynmen aşkı doğrulanmıştı. 

Gelin hep beraber Emire Cansu Kurtaran Yaş ve Emire Cansu Kurtaran Estetiksiz hali hakkında merak edilenlere bakalım.

Emire Cansu Kurtaran Kimdir

Emire Cansu Kurtaran Kimdir

Emire Cansu Kurtaran Kimdir

Gerek 2017 Miss Turkey yarışmasında gösterdiği performanstan sonra şimdide dillerde Fenomen Reynmen’in sevgilisi olarak geldi. İkili mutlu bir aşka adım atarken Emire Cansu Kurtaran Kimdir sorusunun cevabı oldukça merak edildi.

14 Şubat 1996 tarihinde dünyaya gelen Emire Cansu Kurtaran özel hayatıyla birçok fanını merak ettirdi. Bizde tüm bu sorulara cevap olabilmesi için Cansu Kurtaran Kim sorusunun cevabını yazdık.

Eynsford College‘den mezun olan Emire güzelliği ve fiziğiyle oldukça beğeni topladı. Bununla birlikte 2017 Miss Turkey’de boy göstermesinden sonra ne kadar kusursuz bir fiziğe sahip olduğu görüldü. Emire Cansu Kurtaran Boyu 1.78’dir. Aynı zamanda kilosu ise tahminlere göre 60 civarlarındadır.

Tam bir Kova kadını olan Emire Cansu Kurtaran Burcu özellikleri gereği oldukça başarılı ve güzeldir. Ek olarak kendisini ilerleyen dönemlerde daha birçok güzellik yarışmasında görmeyi umut ediyoruz.

Emire Cansu Kurtaran Kimdir

Emire Cansu Kurtaran Kimdir

Emire Cansu Kurtaran Miss Turkey

18-27 yaş arasında birbirinden güzel kızların kıyasıya rekabet ettiği Miss Turkey yarışmasında güzeller güzeli bir isimde yer aldı. 2017 yılında Emire Cansu Kurtaran Miss Turkey yarışmasında boy gösteren 20 finalistten birisi olmuştu. Kendisiyle beraber 2017 Miss Turkey Yarışmasının finalistlerine bakalım.

 • Itır Esen
 • Alara Kaya
 • Gözde Baddal
 • Özge Türkyılmaz
 • Emire Cansu Kurtaran
 • Ceren Baykan
 • Ekinsu Kansu
 • Beril Altuntaş
 • Deniz Görgülü
 • Buse Çekmeceli
 • Merve Argun
 • Aslı Sümen
 • Hazal Karasıkı
 • Bahar Gençalp
 • Suna Yıldırım
 • Bahar Merve Zırhlı
 • Betül Ekşi
 • Andrea Raema Mungiu
 • Yasemin Çoklar
 • Pınar Tartan

Yarışmanın birincisi Itır Esen seçildi. Daha sonrasında Itır Esen’in sosyal medya paylaşımları yüzünden tacı alınarak Aslı Sümen’e verildi. Böylece yarışmada 2. olan Aslı Sümen 1. oldu. 

2017 Miss Turkey yarışmasının 2.’si Pınar Tartan ve Miss Turkey 3.’sü ise Yasemin Çoklar oldu. Peki Cansu Kurtaran Miss Turkey Kaçıncı Oldu sorusu fanları tarafından merak ediliyor. Kendisinin kaçıncı olduğuna dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Emire Cansu Kurtaran Kimdir

Emire Cansu Kurtaran Kimdir

Emire Cansu Kurtaran Estetiksiz

Özellikle Reynmen ile aşk yaşadıktan sonra Emire Cansu Kurtaran Estetiksiz hali oldukça araştırıldı. Nerelerinde estetik olduğuna dair bir bilgi vermeyen sempatik sosyal medya fenomeni 2017 yılına ait bir fotoğrafı ile fanlarını bir hayli şaşırttı.

Tek değişmeyen şeyin güzelliği olduğunu Cansu Kurtaran Eski Hali üzerinden de görebilmekteyiz. Yukarıda sempatik sosyal medya fenomeni Cansu’nun 2017 yılına ait bir resmini paylaşıyoruz.

Emire Cansu Kurtaran Kimdir

Emire Cansu Kurtaran Kimdir

Emire Cansu Kurtaran Instagram

Sosyal medyada birbirinden güzel kızlar fenomenlik yolunda adımlar atmaya devam ediyor. Bunlardan bir tanesinde kesinlikle Emire Cansu’dur.

Emire Cansu Kurtaran Instagram hesabında gerek kendi kişisel yaşamı gerekse aşk hayatı ile ilgili birçok gönderi ve story paylaşmaktadır. Aynı zamanda sabit storylerin de ise gitmiş olduğu birçok yeride sevenleriyle paylaşmıştır.

Buraya tıklayarak Emire Cansu’nun kullanmış olduğu kişisel Instagram hesabına ulaşabilirsiniz.

Bununla beraber Emire Cansu özellikle Facebook ve Twitter hesabı kullanmadığını Instagram biyografisine yazmıştır. Kendisinin aynı zamanda Tik Tok hesabıda yoktur.

Emire Cansu Kurtaran Kimdir

Emire Cansu Kurtaran Kimdir

Emire Cansu Kurtaran Reynmen

Geçtiğimiz günlerde Emire Cansu Kurtaran Reynmen ikilisi paylaşmış oldukları bir gönderi ile aşklarını ilan ettiler. İkilinin fanları tebrik mesajlarını atmış oldukları gönderinin altına sıraladı. 

Ne zamandır aşk yaşadıkları bilinmemekle birlikte Cansu Kurtaran Reynmen bu sene en çok yakıştırılan çift oldu. İkili uzun süre shiplendi ve fotoğrafları bütün fan sayfaları tarafından paylaşıldı.

Reynmen’i daha öncesinde Bahar Şahin ile aşk yaşarken görmüştük. Şimdide güzeller güzeli 2017 Miss Turkey yarışmacısı Emire Cansu Kurtaran ile birlikte gördük.

28 yaşındaki fenomen Reynmen ile arasındaki yaş farkı konuşulan Emire Cansu Kurtaran Yaş konusunda bir bilgi vermemiştir. Aralarında 1 yaş olduğu bilinmektedir.

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan Esila Biltekin Kimdir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin

Leave a Comment