GTA 6 Hakkında Bilgiler Sızdırıldı - Bildiğim Kadar
Kapat
Reklam Alanı
gta 6 ne zaman cikacak
Oyun Dünyası 0

GTA 6 Hakkında Bilgiler Sızdırıldı

Dünyanın en büyük forumlarından biri olan Reddit üzerinde Red Dead Redemption 2 ve GTA 6‘nın yazılımsal testlerinde çalıştığını iddia eden bir kişi GTA 6 hakkında çok önemli açıklamalarda bulundu. Bu iddialar GTA 6 hakkında bugüne kadar ortaya atılmış en güçlü iddiaları içeriyor.

Reddit kullanıcısı, söz konusu iddiaların başında hem RDR, hem GTA gibi güçlü oyunlar için çalıştığı söyleniyor. Kullanıcının kendi ifadeleri doğrultusunda ortaya atılan iddialar Reddit tarafından kaldırıldı.
Reddit, gönderinin neden kaldırıldığına dair bir açıklama yapmadı. Reddit kullanıcısı, GTA 6’nın harita büyüklüğü GTA 5’e oranla bir okulun oyun bahçesi olarak nitelendiriyor.

İddia sahibinin yaptığı açıklamada GTA 6 iki büyük şehir ve bu şehirde yerleştirilmiş 3 bölgeden oluşacağını söyledi. Kaynak, ikonik tarihi yerlerin bulunduğunu açıkladı. Bu kişi yaptığı bir diğer açıklamada ise, oyunun harita büyüklüğü her bölgede farklı iklim koşullarını yaşatacağını söylüyor. Yani oyunun bir bölgesinde hava çok güneşliyken, başka bir bölgede hava yağmurlu olacak.

Bir diğer söylenti ise GTA 5‘de 3 farklı karakter sistemi GTA 6’da da olacağı ve bu karakterlerden ikisinin kardeş olacağını kesin olarak söylüyor. Üstelik olarak bu kardeşlerin bir tanesi gizli polis olacağı söyleniyor. Yani kardeşler arasında iyi polis kötü polis hikayesi ortaya çıkabilir.

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan Ubisoft Yeni Bulut Sistemi Scalar'ı Tanıttı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sözlüye güzel sözler - beyaz kuş isimleri - kızımı telefona kaydetme isimleri - hocayı telefona kaydetme isimleri - kedi cinsleri