Hakkımızda - Bildiğim Kadar

Hakkımızda

Bildigimkadar.com, 10 Mart 2021 tarihinde kuruldu. İnternet ve teknolojiye dair her türlü tarafsız içerik üretmeyi amaçlayan bir blog web sitesidir.

Bildigimkadar.com sitesinde yer alan içerikler Bildiğim Kadar editörleri tarafından üretilmekte olup, Hiçbir Özel, Resmi ve/veya kurumlara bağlı olmamakla beraber tamamen tarafsız bir bakış açısı ile yazılmaktadır.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Bildigimkadar.com hakkında ne kadar bilgiye sahipsiniz? Eğer bu muhteşem internet sitesini daha öncesinde hiçbir yerde görmediyseniz veya tanışmadıysanız şimdi tanışma zamanı diyebiliriz. Bildigimkadar.com internet sitesi bugüne kadar binlerce ziyaretçisine sorunsuz olarak özgün içerik sunabilmeyi amaçlayan ve bunu başarmış olan en doğru internet sitesi diyebiliriz. İnternet, donanım, giyilebilir teknoloji konusunda oldukça profesyonel içerikler üretiyorken bir yandan da sağlık ve yaşam konusunda yine değerli ziyaretçilerine en doğru bilgiyi aktarabilmeyi amaçlıyor.

Bildigimkadar.com ekibi ile heyoyun@hotmail.com adresine e-mail atarak ulaşabilirsiniz. hakkımızda daha fazla bilgiye ulaşmak için Künye sayfasına göz atabilirsiniz.