Kapat
spider man 3 oyunu 1
Oyun Dünyası 80 0

İptal edilen Spider-Man 4 oyunu

Spider-Man, kimi zaman video oyunları, kimi zaman animasyon, kimi zaman sinema filmleriyle karşımıza çıktı. Uzun yıllardır bir şekilde hayatımızın içerisinde yer alan Spider-Man, Spider-Man 3 filminin ardından çalışmalara başlanılan yeni Spider-Man 4 filmi sırasında, bir taraftan oyunu da geliştirilme aşamasındaydı. Spider-Man 4 olarak isimlendirilen oyun hakkında tam detaylı bilgi sahibi olamasak da, uzun yıllar sonra sosyal medyada yayılan Spider-Man 4 oynanış videosu ile tekrar karşımıza çıktı.

Yeni Spider-Man oyunu çeşitli özellikleri ile geliştirilmekteydi. Yayınlanan oynanış videosunda aslında oyunun daha yeni geliştirilme aşamasında olduğunu gösteriyor. İnternette yayınlanan oynanış videosu Nintendo Wii geliştirici kitinden alınmış. Spider-Man 4’ün filmi iptal edilmeseydi, oyun versiyonunu görecektik ancak o bir önceki filmi bildiğiniz gibi kötü adam karşaması içerisinde olan bir film olduğu için yeni filmi iptal edilmişti. Spider-Man 4 oyunu PlayStation 4‘e özel olarak geliştiriliyordu. Oyunu Radical Entertainment firması yapıyordu. Bu firma daha önce oyuncuların karşısına prototype oyununu sunmuştu.
Geliştiricinin söylediklerine göre, Spider-Man 4 iptal edilince, oyunda kullanılan birçok özellik prototype 2 oyununa aktarıldı.

Raimi’ye yapılan baskılar sonucu film iptal edilmeseydi, karşımıza 2018 senesinde piyasaya çıkan Marvel’s Spider-Man oyunu ortaya çıkar mıydı, Marvel böyle bir konuya sıcak bakar mıydı orası bilinmez.

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan GTA 6 Hakkında Bilgiler Sızdırıldı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

{ectoor}

Kendini bildiğinden beri elinden bilgisayarı düşürmeyen oyun ve teknoloji bağımlısı, Yaklaşık 7 senedir İnternet ve bilişim alanında çalışmalar yapan birisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Tespit Edildi!!!

Reklam engelleyici kullandığınızı tespit ettik, lütfen bize destek olmak için reklam engelleyicinizi kapatınız.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock