İŞKUR Ağrı İl Müdürü Gıyas Güven Görevinden Uzaklaştırıldı - Bildiğim Kadar
Kapat
Reklam Alanı
Gıyas Güven Görevinden Uzaklaştırıldı
Gündem 0

İŞKUR Ağrı İl Müdürü Gıyas Güven Görevinden Uzaklaştırıldı

Merhabalar Bildiğim Kadar okuyucuları Dünya Gündemin’den bugün ki konumuz İŞKUR ağrı il müdürü Gıyas Güven görevinden uzaklaştırılmasının sebebini açıklıyoruz.

İŞKUR Ağrı İl Müdürü Gıyas Güven, ortaya atılan iddialere göre iş bulma vaatleri ile kandırdığı kadınları şahsi aracında cinsel ilişkiye girdiği iddialarına göre Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Gıyas Güven’in görevinden uzaklaştırıldığı açıklamasında bulundu.

giyas guven kimdir
Gıyas Güven

Gıyas Güven Kimdir?

1979 senesinde dünyaya gelmiştir. Üniversite öğrenimini Atatürk Üniversitesi Ağrı Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde bitirmiştir. Memuriyet yaşamına TEDAŞ’ta başladı. Aynı Kurumda memur, İnsan Kaynakları Şefi, İnsan Kaynakları Şube Müdürü ve İdari ve Mali İşler İl Müdür Yardımcısı görevlerinde yer aldıktan sonra 2013 senesine İŞKUR Kurumuna atandı. Ağrı İŞKUR İl Müdür Yardımcısı olarak görevini ifa ettikten sonra Ağrı İŞKUR İl Müdürlüğü görevine getirildi.

5/5 - (1 vote)

Bir önceki yazımız olan Twitter ve Elon Musk Davasının Mahkeme Tarihi Onaylandı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sözlüye güzel sözler - beyaz kuş isimleri - kızımı telefona kaydetme isimleri - hocayı telefona kaydetme isimleri - kedi cinsleri