Kapat
Gıyas Güven Görevinden Uzaklaştırıldı
Gündem 270 0

İŞKUR Ağrı İl Müdürü Gıyas Güven Görevinden Uzaklaştırıldı

Merhabalar Bildiğim Kadar okuyucuları Dünya Gündemin’den bugün ki konumuz İŞKUR ağrı il müdürü Gıyas Güven görevinden uzaklaştırılmasının sebebini açıklıyoruz.

İŞKUR Ağrı İl Müdürü Gıyas Güven, ortaya atılan iddialere göre iş bulma vaatleri ile kandırdığı kadınları şahsi aracında cinsel ilişkiye girdiği iddialarına göre Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Gıyas Güven’in görevinden uzaklaştırıldığı açıklamasında bulundu.

giyas guven kimdir
Gıyas Güven

Gıyas Güven Kimdir?

1979 senesinde dünyaya gelmiştir. Üniversite öğrenimini Atatürk Üniversitesi Ağrı Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde bitirmiştir. Memuriyet yaşamına TEDAŞ’ta başladı. Aynı Kurumda memur, İnsan Kaynakları Şefi, İnsan Kaynakları Şube Müdürü ve İdari ve Mali İşler İl Müdür Yardımcısı görevlerinde yer aldıktan sonra 2013 senesine İŞKUR Kurumuna atandı. Ağrı İŞKUR İl Müdür Yardımcısı olarak görevini ifa ettikten sonra Ağrı İŞKUR İl Müdürlüğü görevine getirildi.

5/5 - (1 vote)

Bir önceki yazımız olan Twitter ve Elon Musk Davasının Mahkeme Tarihi Onaylandı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

{ectoor}

Kendini bildiğinden beri elinden bilgisayarı düşürmeyen oyun ve teknoloji bağımlısı, Yaklaşık 7 senedir İnternet ve bilişim alanında çalışmalar yapan birisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Tespit Edildi!!!

Reklam engelleyici kullandığınızı tespit ettik, lütfen bize destek olmak için reklam engelleyicinizi kapatınız.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock