Kısmetse Olur Ahmet Kimdir Kısmetse Olur Ahmet Instagram
Kimdir

Kısmetse Olur Ahmet Kimdir

<
Kısmetse Olur Tuba Kimdir
Written by admin

Kısmetse Olur Ahmet Kimdir Damatlar evine yeni gelen yarışmacı Kısmetse Olur Ahmet Fatsa oldu. Yakışıklılığı ve karizmasıyla oldukça kendisinden sık bahsettirecek gibi duruyor. Kısmet Olur Ahmet Fatsa Kimdir sorusunun cevabını sizin için yazdık. 

Damatlar evinden Batuhan’ın gitmesi üzerine yeni gelen yarışmacı Ahmet Fatsa oldu. Bizde Kısmetse Olur Ahmet Instagram hesabı dahil olmak üzerine kullandığı tüm sosyal medya hesaplarını sizler için derledik. Gelin hep beraber Kısmet Olur Ahmet Fatsa Kim sorusunun cevabına göz atalım.

Kısmetse Olur Ahmet Kimdir

Kısmetse Olur Ahmet Kimdir

Kısmetse Olur Ahmet Kimdir 

Öykü Serter’in sunuculuğunu yapmış olduğu Kısmetse Olur yarışmasında 140. bölümde Eslem ve Batuhan elenmişti. Bunun üzerine yeni bir gelin adayı ve damat adayı eve giriş yaptı. Gelin evine Tuba Evcen giriş yaparken 8 kişilik damatlar evine ise yeni bir isim eklendi. Kısmetse Olur Ahmet Kimdir sorusunun cevabını sizler için kaleme aldık. 

Kendisi 29 yaşındadır. Boyuda 1.87’dir. Kahverengi gözlere sahiptir. Kısmetse Olur evine gerçek aşkı bulmak için gelmiştir. Mesleği ise yazılım sektöründe girişimciliktir. Aynı zamanda Ahmet’in 1 kardeşi vardır ve Boğa burcudur.

Kısmetse Olur Ahmet Kimdir

Kısmetse Olur Ahmet Kimdir

Kısmetse Olur Ahmet Kerimcan Duymaz

Son zamanlarda Kısmetse Olur Ahmet Kerimcan Duymaz birlikte yer aldığı bir videoda görüntülendi. Bununla beraber gelen yorumlardan sonra Ahmet Fatsa İnstagram hesabından açıklamada bulundu. Açıklamayı sizin için yukarıda paylaşıyoruz.

Kısmetse Olur Ahmet Kimdir

Kısmetse Olur Ahmet Kimdir

Kısmetse Olur Ahmet Hangi Programdaydı

Kısmetse Olur programına kaos ile gelen Ahmet Fatsa yakışıklılığı ve açık sözlülüğüyle oldukça konuşuldu. Bununla beraber gelinler evinden Cansel’in ‘’Programlara katılmaktan ilişki yapamamış.‘’ sözü üzerine Kısmetse Olur Ahmet Hangi Programdaydı sorusu oldukça merak edildi.

Kendisi gece hayatının hatırı sayılır kişilerinden. Bununla beraber gelinler evinden Yaren’in arkadaşı olması da dikkatlerden kaçmamıştır.

Peki Kısmetse Olur Ahmet Daha Önce Hangi Programdaydı gelin birde bu soruya göz atalım. Kendisini daha öncesinde Doya Doya programında görmüştük.

Kısmetse Olur Ahmet Hangi Programa Katıldı

Ahmet Fatsa daha öncesinde Doya Doya Moda yarışmasına katıldı. Gelin bu yarışmanın detaylarına Kısmetse Olur Ahmet Hangi Programa Katıldı sorusu altında bakalım.

Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever, Ivana Sert ve Uğurkan Erez’in sunuculuğunu üstlendiği Doya Doya Moda yarışmasında Kısmetse Olur yarışmasının damatlar evinden Ahmet Fatsa’da katıldı.

Fatsa yarışmada moda programlarından tanıdığımız Bahar Candan ile eşleşti. İkilinin sevimli çekişmeleri bütün izleyenleri güldürdü.

Kısmetse Olur Ahmet Kimdir

Kısmetse Olur Ahmet Kimdir

Kısmetse Olur Ahmet Instagram

Damatlar evinde yakışıklılığı ve sempatikliğiyle oldukça dikkat çeken Ahmet Fatsa Instagram hesabında birbirinden yakışıklı pozlarını paylaştı. Bununla beraber Kısmetse Olur evine girdikten sonra takipçilerinde bir hayli artış oldu.

Damatlar evinin sempatik yarışmacısı Ahmet’in kullandığı tüm sosyal medya hesaplarını aşağıya bırakıyoruz.

Ahmet Fatsa İnstagram

Ahmet Fatsa TikTok 

Ahmet Fatsa Twitter

5/5 - (1 vote)

Bir önceki yazımız olan Deniz Celiloğlu Kimdir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin

Leave a Comment