Kısmetse Olur Büşra Kimdir Kısmetse Olur Büşra Babası Kim
Kimdir

Kısmetse Olur Büşra Kimdir

<
Kısmetse Olur Büşra Kimdir
Written by admin

Kısmetse Olur Büşra Kimdir sevilen program Kısmetse Olur Büşra Çiftçi ‘nin katılmasıyla oldukça renklendi. Kibarlığı ve nezaketiyle dikkat çeken Kısmetse Olur Büşra Çiftçi Kimdir sizler için Büşra hakkında tüm merak edilenleri bir araya getirdik.

Özellikle Kısmetse Olur Büşra babası hakkında Tuncer Çiftçi olduğu iddiaları dönsede bu konuda herhangi bir açıklama yok. Ek olarak sizler için Kısmetse Olur Büşra Kaç Yaşında sorusunun da cevabını kaleme aldık.

Kısmetse Olur Büşra Kimdir

Kısmetse Olur Büşra Kimdir

Kısmetse Olur Büşra Kimdir

Youtube üzerinde izlenme rekorları kıran Kısmetse Olur programı birbirinden renkli yarışmacıları ile izlenmeye devam ediyor. Bu kezde Kısmetse Olur Büşra Kimdir oldukça merak edildi.

Sempatik yarışmacı 4-5 yıldır İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir. Burda Sinema ve Televizyon Bölümü okumaktadır. Lakin programda eğitime ara verdiğini belirtti. Derslerden kalan boş zamanlarını ise freelancer modellik yaparak değerlendirmektedir.

Model olduğunu duyan her yarışmacı özellikle Kısmetse Olur Büşra Boyu merak etmiştir. Kendisi bu konuda bilgi vermesede ortalama olarak 1.75 civarlarında olduğu görülüyor.

Kendisinin 4 kardeşi vardır. 2 erkek kardeşi ve 2 ablası vardır. Yani toplamda 5 kardeştir. Henüz uzun bir ilişki yaşamayan Büşra programa düzgün birisiyle tanışmayı umut etmektedir. Aynı zamanda Büşra dizi ve film izlemeyi de çok sevmektedir.

Bu özelliği takipçileri tarafından Başak burcuna benzetilse de Büşra Aslan burcudur. Peki Kısmetse Olur Büşra Kaç Yaşında kendisi biz yazımızı yazarken 23 yaşındadır.

Kısmetse Olur Büşra Kimdir

Kısmetse Olur Büşra Kimdir

Kısmetse Olur Büşra Nereli

Özellikle yeni gelen gelin adayına erkekler evinden bir damat adayı mutlaka nereli olduğunu sorar. Kısmetse Olur Büşra Nereli kendisinin doğma büyüme İzmitli olduğu biliniyor. Lakin aslen Kastamonuludur.

Kastamonu da ne kadar kaldığı hakkında bilgi bulunmasa da son yıllarını hep İstanbulda geçirdiği bilinmekte.

Kısmetse Olur Büşra Kimdir

Kısmetse Olur Büşra Kimdir

Kısmetse Olur Büşra Babası

Öykü Serter’in sunuculuğunu üstlendiği Kısmetse Olur programının dikkat çeken ismi Büşra bu kezde babasıyla oldukça merak edildi. Kısmetse Olur Büşra babası hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. 

Lakin bazı iddialar kendisinin sahte mehdi olarak kendisini tanıtan Tuncer Çiftçi’nin kızı olduğunu belirtiyor. Kendisi bu konu hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadı. Dolayısıyla iddiaların sadece soyad benzerliğinden ibaret olduğu görülmektedir.

Kısmetse Olur Büşra Kimdir

Kısmetse Olur Büşra Kimdir

Kısmetse Olur Büşra Çiftçi İnstagram

Sempatik yarışmacı Kısmetse Olur Büşra Çiftçi İnstagram hesabıyla da kısa zamanda popülerlik yakalamayı başardı. Az gönderisinin olmasına rağmen özellikle fan hesapları tarafından her gün Kısmetse Olur programından kesitleri paylaşılıyor.

Kendisinin Instagram hesabına buraya tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan Şule Kaya Kimdir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin

Leave a Comment