Kısmetse Olur Çağrı Özer Kısmetse Olur Çağrı Çocuğu
Kimdir

Kısmetse Olur Çağrı Özer

<
Kısmetse Olur Çağrı Özer
Written by admin

Kısmetse Olur Çağrı Özer damatlar evine 22. bölümde katılan Kısmetse Olur Çağrı kimdir sorusu oldukça merak edildi. Özellikle son fragmanda Cansel’in geçirdiği bir söz üzerine Kısmetse Olur Çağrı Çocuğu var mı? Sorusunun aratılmasına neden oldu. 

Tabi ki bu detayları bugünkü yayınlanan fragmanda öğreneceğiz. Bununla beraber Kısmetse Olur Çağrı burcu ve Kısmetse Olur Çağrı şarkısı da oldukça merak edilenler arasında. Gelin hep beraber Kısmetse Olur Çağrı elendi mi gibi soruların cevaplarına bakalım.

Kısmetse Olur Çağrı Özer

Kısmetse Olur Çağrı Özer

Kısmetse Olur Çağrı Özer

  1. bölümde erkekler evine dahil olan Kısmetse Olur Çağrı Özer damatlar evinde sevilen isimlerden bir tanesi. Damatlar evine girer girmez Bilek ve Furkan ile arkadaş olduğunu dile getirmişti.

Aynı zamanda damatlar evine girdiğinde bütün gelin adaylarının ayağa kalkması da dikkatlerden kaçmamıştır. Bununla birlikte Kısmetse Olur Çağrı tik tok üzerinde de hatırı sayılır bir kitleye sahiptir.

Tik Tok dan ziyade kendisini 2 dizide figüran olarak görmüştük. Peki Kısmetse olur Çağrı hangi dizide oynadı? Büyük Selçuklu ve Senden Daha Güzel dizilerinde rol almıştır.

Kısmetse Olur Çağrı Özer

Kısmetse Olur Çağrı Özer

Kısmetse Olur Çağrı Kimdir

Halen çekimleri devam eden Kısmetse Olur programının sempatik damat adaylarından bir tanesi olan Kısmetse Olur Çağrı kimdir sorusunun cevabını sizler için kaleme aldık.

Kendisi Ankara’da dünyaya geldi. 25 yaşındadır. 2 Aralık 1998 tarihinde dünyaya geldi. İşletmeci’dir. Nişantaşı’nda yaşamını sürdürmektedir.

Bunlarla beraber Kısmetse Olur Çağrı burcu da merak edildi. Kendisi gelinler evine geldiğinde Yay burcu erkeği olduğundan söz etmiştir. Yükseleni ise Yengeçtir. Aynı zamanda hobi olarak da modellik yapmıştır. Furkan Can Ağca ile aynı podyumda yer aldığı bilinmektedir.

Kendisi modellik yaptığını dile getirdiği için Kısmetse Olur Çağrı boyu da araştırıldı. Kendisi 1.90 boyundadır.

Kısmetse Olur Çağrı Özer

Kısmetse Olur Çağrı Özer

Kısmetse Olur Çağrı Çocuğu

Kısmetse Olur yarışmasında erkekler evinin sempatik ismi Çağrı son fragmanda karşımıza gizlediği bir şeyin ortaya çıkması ile geldi. Kısmetse Olur Çağrı Çocuğu mu var? Sorusu daha sonrasında oldukça sık aratıldı.

  1. bölüm fragmanında gelinler evinin sempatik yarışmacısı Cansel’in ‘’Ben salıncakta böyle uyukluyor gibi yapıyordum. Ben bir nişanlılık yaptım dedi. Çağrı’nın çocuğu varmış.’’ demesi izleyenlerde merak uyandırdı.

Bütün detayları 13 Mayıs 2023 tarihinde yayınlanan Kısmetse Olur Aşkın Gücü programında öğreneceğiz.

Kısmetse Olur Çağrı Özer

Kısmetse Olur Çağrı Özer

Kısmetse Olur Çağrı‘nın Çocuğu Var Mı

Çağrı Özer özellikle Tik Tok videolarıyla damatlar evinin sevilen ismi haline geldi. Ankaralı yarışmacı geçtiğimiz saatlerde Kısmetse Olur Aşkın Gücü programının 132. bölümünün fragmanı yayınlandıktan sonra Kısmetse Olur Çağrı‘nın Çocuğu Var Mı sorusunun aratılmasına neden oldu.

Kendisi fragmanın ilerleyen saniyelerinde gelin adaylarından Sibel’e ‘’ Bilinsin lakin çok eşelenmesin.’’ demesi akıllarda daha fazla soru işaretinin kalmasına neden oldu. Bu akşam yayınlanan bölümle birlikte yazımız güncellenecektir.

Güncelleme: Çağrı ve Sibel başbaşa konuşurlarken Sibel ‘’Evlilik yapsaydın sorun olabilirdi.’’ bunun üzerine Çağrı’da ‘’Ya çocuğum varsa?’’ sorusu yöneltildi. Buradan Çağrı’nın sadece soru sorduğu ve Sibel’in görüşünü merak ettiği görüldü.

Kısmetse Olur Çağrı Şarkısı

Gelinler evine ilk geldiği gün şarkı çıkardığından söz eden Kısmetse Olur Çağrı şarkısı oldukça merak edildi. Küçüklükten beri şarkı çıkarmak hayali olan Çağrı daha sonrasında 2 şarkı daha çıkardı.

8 ay önce Sensiz Kaldım Ya şarkısından sonra geçtiğimiz ayda Matmazel şarkısını çıkarmıştı. Binlerce dinlenmeye sahip olunca da geçtiğimiz hafta Aynalar şarkısı ile bir hayli beğeni topladı.

Kısmetse Olur Çağrı Özer

Kısmetse Olur Çağrı Özer

Kısmetse Olur Çağrı Elendi Mi

Kısmetse Olur programının 18. bölümünde bir eleme gerçekleşti. Bundan öncesinde favori adaylar Buse Korkmaz ve Bilek Orundaş oldu. Kısmetse Olur Çağrı elendi mi

Yapılan oylama sonucunda hem 15.000 TL’lik büyük ödülün sahibi hemde evini koruyacak aday Bilek Orundaş oldu. Dolayısıyla erkekler evinden aday çıkan Bilek’i koruma altına aldı.

Gelinler evinden ise Rotinda elenen aday oldu.

Çağrı Özer İnstagram

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan Can Ozan Kimdir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin

Leave a Comment