Kısmetse Olur Kerem Kimdir Kısmetse Olur Kerem Instagram
Kimdir

Kısmetse Olur Kerem Kimdir

<
Kısmetse Olur Kerem Kimdir
Written by admin

Kısmetse Olur Kerem Kimdir Başarılı sunucu Öykü Serter’in sunuculuğunu yaptığı Kısmetse Olur Aşkın Gücü programında elemeler son hız devam ediyor. 133. bölümde potada gelinler evinden Yaren erkekler evinden ise Erhan var.

Heyecanın dorukta olduğu bir bölüm olduğuna hepimiz hemfikiriz. #ErYa’nın bitmesi herkesi üzdü. Sonrasında erkekler evinden Erhan’ın elenmesi üzerine eve gelen yeni isim Kerem Cem Acar  oldu. Gelin Kısmetse Olur Kerem Cem Acar hakkında daha fazla bilgi sahibi olalım.

Kısmetse Olur Kerem Kimdir

Kısmetse Olur Kerem Kimdir

Kısmetse Olur Kerem Kimdir

Damatlar evinden Erhan’ın elenmesinden sonra 134. bölümde damatlar evine Kerem dahil oldu. Peki Kısmetse Olur Kerem kimdir sorusunun cevabına 134. bölümden sonra göz atalım.

24 yaşındaki yakışıklı yarışmacı Elektronik Haberleşme Bölümü’nden mezun oldu. 2. bir üniversite olarak ise İşletme okumaktadır. Kendisi aynı zamanda modellik ve ticaretle uğraşmaktadır. Bununla beraber oyuncu olduğunu dile getirmiştir.

Kerem Cem Koç burcudur. Aynı zamanda İstanbul Sarıyer’de oturmaktadır. Motor kullanmak, futbol oynamak ve fitness yapmak gibi hobileri var.

Kendisi kırmızı odaya arkadaş olarak gelinler evinden Yaren’i çağırmıştı. Peki Kerem sizce kime talip olarak gelecek?

Kısmetse Olur Kerem Kimdir

Kısmetse Olur Kerem Kimdir

Kısmetse Olur Kerem İnstagram

Damatlar evinin yakışıklı isimlerinden bir tanesi olmayı başaran Kısmetse Olur Kerem İnstagram hesabında da yakışıklılığını bir hayli konuşturdu. Biz yazımızı yazarken toplamda 7 gönderi ve 2.526 takipçisi olan Kerem’in Instagram hesabına buraya basarak ulaşabilirsiniz.

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan İskender Ertuş Kimdir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin

Leave a Comment