Kısmetse Olur Tuba Kimdir Kısmetse Olur Tuba Instagram
Kimdir

Kısmetse Olur Tuba Kimdir

<
Kısmetse Olur Tuba Kimdir
Written by admin

Kısmetse Olur Tuba Kimdir Gelinler evine yeni gelen yarışmacı Kısmetse Olur Tuba Evcen daha gelmeden güzelliği ile konuşulmaya başlandı.

Eslem’in evden 2. defa gidişi sevenlerini bir hayli üzdü. Tüm bununla beraber gelinler evinde Eslem yerine Tuba geldi. Yeni gelin Tuba Evcen hakkında merak edilenleri sizin için derledik. Kısmetse Olur Tuba Evcen Instagram hesabıda dahil olmak üzere gelin hep beraber göz atalım.

Kısmetse Olur Tuba Kimdir

Kısmetse Olur Tuba Kimdir

Kısmetse Olur Tuba Kimdir

Bildiğiniz üzere Kısmetse Olur programında 140. bölümde bir veda yaşandı. Elenen yarışmacılar Eslem ve Batuhan oldu. Erkekler evine Ahmet Fatsa geldi. Bunun üstüne 8 kişi kalan gelinler evine bir yeni aday daha gelerek 9 kişiye tamamladı. Kısmetse Olur Tuba kimdir gelin bir göz atalım.

Kendisi 24 yaşındadır. Sivaslıdır. Akrep burcudur. Hemşirelik yapmaktadır. Tuba aynı zamanda gelinler evinden Yaren’in lise arkadaşıdır.

Kısmetse Olur Tuba Kimdir

Kısmetse Olur Tuba Kimdir

Kısmetse Olur Tuba İnstagram

Gelinler evinde sempatikliği ve güzelliğiyle oldukça konuşulan Tuba Evcen aynı zamanda Instagram hesabında da fanlarıyla sıkça iletişim halindedir.

Özellikle damatlar evinde dikkati toplamayı başaran Kısmetse Olur Tuba Instagram hesabını sizler için araştırdık. Biz yazımızı yazarken 2.394 takipçisi olan Tuba’nın Instagram hesabına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan Kısmetse Olur Ahmet Kimdir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin

Leave a Comment