"Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi" Sosyal Tepkileri Onu Aksiyon Dolu Bir Zafer olarak adlandırıyor - Bildiğim Kadar
Sinema ve Dizi

“Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi” Sosyal Tepkileri Onu Aksiyon Dolu Bir Zafer olarak adlandırıyor

<
marvel shang chi
Written by admin
shang chi and the legend of the ten rings poster social

Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi’nin galasına sadece haftalar kala, yaklaşmakta olan MCU süper kahraman filmi hakkında kritik tepkiler düştü. Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, izleyicilerin Disney+ üzerinden yayın yapmasına sunulmadan önce, 45 günlük bir sinema münhasır penceresiyle 3 Eylül’de sinemalarda yayınlanacak.

Shang-Chi’de Simu Liu, babası tarafından çok genç yaşta yetenekli bir suikastçı olmak için eğitilen ve sonunda San Francisco’da normal bir yaşam için gizemli Ten Rings organizasyonunda yetiştirilmesinden kaçınan itibarlı kahraman olarak rol alıyor. Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi ayrıca Katy rolünde Awkwafina, Shang-Chi’nin ayrı yaşadığı kız kardeşi Xialing rolünde Meng’er Zhang, Jiang Li rolünde Fala Chen, Razor Fist olarak bilinen paralı asker olarak Florian Munteanu, Jiang Nan rolünde Michelle Yeoh, Shang-Chi’nin babası Wenwu/The Mandarin rolünde Tony Leung, Jon Jon rolünde Ronny Chieng, Black Widow rolünde Jade Xu ve açıklanmayan bir rolle Dallas Liu. Ek olarak, Benedict Wong ve Tim Roth, sırasıyla Wong ve Abomination oynayarak önceki Marvel filmlerindeki rollerini yeniden canlandırıyorlar. Filmin yönetmeni, senaryoyu Dave Callaham ile birlikte yazan Destin Daniel Cretton.

Şimdi, MCU’nun son Aşama Dört filmi birkaç hafta içinde vizyona girmeye hazırlanırken, eleştirmenlerin ne düşündüğünü öğrenmenin zamanı geldi. Shang-Chi ve The Legend of the Ten Rings MCU’da kendi muhteşem nişini mi oluşturdu, yoksa bu Endgame sonrası film beklentileri karşılamadı mı? Aşağıdaki erken tepkilerden bazılarına göz atın – daha fazlası gelmeye devam ettikçe güncellemeye devam edeceğiz.

Öncelikle, Perri Nemiroff ve Steve Weintraub’un film hakkında söyledikleri:

Eleştirmenler ve gazeteciler, bu filmin enerjik aksiyon, çekicilik ve Liu’da fantastik bir başrolle dolu olduğu konusunda hemfikir.

İçeriği Oyla!

About the author

admin