Metin Güneş Kimdir Metin Güneş Muhammet Yakut
Kimdir

Metin Güneş Kimdir

<
Metin Güneş Kimdir
Written by admin

Metin Güneş Kimdir kendisini birçok projede görmüştük. Bununla beraber Metin Güneş Muazzez Ersoy ikilisi de beraber bir zamanlar gündemdeydi. Ek olarak Youtube’da Delilerin Delisi kanalı ile biliniyor. 

Gelin hep beraber Metin Güneş Muhammet Yakut olayı ile birlikte Metin Güneş’in Eski Eşi kimmiş buna göz atalım.

Metin Güneş Kimdir

Metin Güneş Kimdir

Metin Güneş Kimdir

Daha öncesinde bir çok kez vergi rekortmenleri listesinde adını bulunduran Metin Güneş Kimdir gelin hep beraber kendisi hakkında daha fazla bilgi sahibi olalım.

İlkokul, ortaokul ve lise hayatını Batman da tamamlayan Metin Güneş Batman da dünyaya gelmiştir. Kendisinin üniversite okumadığı ve bunun yerine çalışmak istediği bilinmektedir. 

Kendisi aynı zamanda Met-Gün Grup’u kurmuştur. Burada 1986’dan beri inşaat sektöründe ilerlemektedir.

Metin Güneş Hangi Partiden

Genellikle iş adamlarının hangi partiden oldukları oldukça merak ediliyor. Peki Metin Güneş Hangi Partiden sorusunun cevabını sizler için araştırdık.

Kendisinin hangi partiden olduğu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Ek olarak Metin Güneş Akp ile bağlantısı olup olmadığı soruluyor. Kendisi Ak Parti Beyoğlu Belediyesi Meclis Üyesi Metin Güneş ile karıştırılmaktadır. 

Metin Güneş Muhammet Yakut

Özellikle son zamanlarda Youtube’da Metin Güneş Muhammet Yakut ikilisi oldukça sık araştırılıyor. Muhammet Yakut Delilerin Delisi Youtube kanalının sahibi olan Metin Güneş’i eleştiri yağmuruna tuttu. Bununla beraber ikilinin tartışması Youtube üzerinde devam etmektedir.

Metin Güneş Muazzez Ersoy

Eski zamanlarda Metin Güneş Muazzez Ersoy ‘un bir dostluk yaşadığı bilinmektedir. Bununla beraber Metin Güneş’in Eski Eşi ise Irmak Atuk Güneş ‘tir. 

İkilinin neden ayrıldığı hakkında herhangi bir bilgi yoktur.

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan Kısmetse Olur Mahir Kimdir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin

Leave a Comment