Motorola Edge 30 Pro Genel İnceleme - Bildiğim Kadar
Mobil

Motorola Edge 30 Pro Genel İnceleme

<
Motorola Edge 30 Pro Genel Inceleme 3
Written by admin

Merhabalar değerli Bildiğim Kadar okuyucuları bugün sizlerle tamamen kendilerine ait bir şekilde her zaman özel olan Motorola üst düzey telefonlarının genel incelemesini yapacağız. Edge 30 Pro, en son çıkan motorola serisidir ve ekstra pürüzsüz bir ekran, güçlü yüksek çözünürlüklü kameralar, masaüstü bilgisayar işlevselliği ve bu sefer en üst düzey yonga seti ile birlikte bizlere sunulmaktadır.

Burada sahip olduğumuz Motorola Edge 30 Pro, aynı adı taşıyan 2020 telefondan ayırmak için 2022 takılı Edge+ olarak Amerika Birleşik Devletlerinde satılıyor ve farklı bir şarj cihazı ve desteklenen ağ bantları ile geliyor. İkisi, geçen senenin sonlarında duyurulan Çin’e özel olan X30’un bir yan versiyonudur.

Motorola Edge 30 Pro Genel Inceleme 2

Motorola, bir süredir premium modellerde 144Hz ekranlar sunarak rekabette bir adım önde oluyor ve Edge 30 Pro bu yolda devam ediyor. 120Hz yani 2020 versiyonu Bu süper yüksek çözünürlüklü bir panel değil, ancak 1080p’de yeterince iyi ve o versiyonda da OLED ekran kullanılmaktadır.

Bununla birlikte, bu Edge’de çok sayıda yüksek çözünürlüklü bit var. Örneğin, 60MP ön kamerayı ele alalım bir selfie kamerasında gördüğümüz en yüksek piksel sayısı olan birkaç flippy Zenfon’un dışında.

Arkada böyle bir kayıt yok, ancak iki tane alıyorsunuz hem ana kamera hem de ultra geniş 50MP sensörlere sahip, bunların her biri için oldukça büyük sensörler. Ultrawide ayrıca bir makro atıcı olarak ikiye katlanan AF özelliğine sahiptir. gördüğünüz üçüncü lens bir “derinlik” sensörüdür ve ana kameranın yakınlaştırma ile nasıl başa çıktığına çok dikkat etmemiz gerekecek.

Bir çentik daha az Snapdragon kullanan geçen yılki Edge 20 Pro’nun aksine, 30 Pro, Qualcomm’un 2022 için en üst seviye Snapdragon’u, 8. Nesil 1 ile donatılmıştır. 8GB/128GB arasında değişen bir ton bellek seçeneği de mevcuttur. 12GB/512GB’a kadar.

Tüm bunlara ihtiyacınız olmayabilir, ancak zararı olmaz ve özellikle ‘hazır’ kullanım durumlarında faydalı olduğunu görebiliriz. Motorola bir telefonu bir masaüstü bilgisayarın kalbine dönüştürmeyi üstleniyor. Ve bu, sunulan alışılmadık işlevlerin tümü değil telefon ayrıca ekran kalemi girişini de destekliyor, ancak bunu ayrı olarak satın almanız veya doğru paketi aramanız gerekecek.

Kutunun içinde, gördüğümüz en kompakt 68W USB Güç Dağıtım şarj cihazlarından birini ve onunla birlikte bir USB-C kablosunu alıyoruz. Ayrıca yumuşak bir silikon kılıf da dahildir. Ancak ABD’dekiler için Moto Edge+ (2022) paketi bunun yerine 30W şarj cihazı içerir.

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan Xiaomi sahibi hangi telefonu kullanıyor? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin

Leave a Comment