PUBG Mobile İçin En İyi Gelişmiş Dokunmatik Ekran Kontrolü - Bildiğim Kadar
Oyun Dünyası

PUBG Mobile İçin En İyi Gelişmiş Dokunmatik Ekran Kontrolü

<
PUBG Mobile Icin En Iyi Gelismis Dokunmatik Ekran Kontrolu 2
Written by admin

Bluetooth denetleyicileri sayesinde pubg mobile için en iyi gelişmiş dokunmatik ekran kontrolleri resmi destek sunmamasına rağmen, pubg mobile, bir akıllı cep telefonda göreceğiniz dokunmatik ekran denetimlerini en iyi şekilde kullanmaya olanak sağlıyor. Oyun, ekrandaki her nesne düğmesinin yerleşimini ve koordinatları haritalar ve diğer hud öğeleriyle birlikte özelleştirmenize imkan tanıyor, böylelikle cihazınızın boyutlarına ve ellerinize uyum sağlayacak mükemmel düzeni bulursunuz.

PUBG Mobile Icin En Iyi Gelismis Dokunmatik Ekran Kontrolu 0

PUBG Mobil’de Kontroller Nasıl Özelleştiriliyor?

Yazılım ve uygulama geliştiricileri, dokunmatik ekran kontrollerini düzgün bir hale getirmek hatta bir maçta anında istediğiniz gibi değiştirmeyi çok hızlı ve kolay bir hale getirdiler. Oyun ekranından ya da oyun içi HUD simgesine tıkladığınızda, yeni herhangi bir oyunda ilk yaptığınız eylem olan dokunmatik ekran kontrollerini nasıl ayarlayabileceğinizi görmek için oyunun ayar bölümüne gitmelisiniz. Öncelikli olarak hareketi kontrol etmek ve üç genel düzen arasından seçim yapmanız gerekiyor.

PUBG Mobile Icin En Iyi Gelismis Dokunmatik Ekran Kontrolu 1

  1. Ekranın sol bölümü harekete, sağ tarafı ise amaçlamaya ayarlanmış durumda.
  2. Ekranın sol tarafı karakterin hareketi, sağ tarafı da baş parmağınızı takip eden ateş etmeye yarayan düğmedir.
  3. Tüm ekran, hareket için sabit bir sütun ve sabit bir yangın düğmesi için kullanılır.
  4. Varsayılan oyun içi kontrol düzeni kullanımı en kolay şekilde tasarlanmıştır.

Gözetleme Ve Kapsam Denetimi Ayarı

Düzen kontrolleriniz özelleştirirken, soldaki sanal joystick ekran etrafında kayan iki ekstra düğme mevcut. Bunlar sol ve sağ olacak şekilde gözetleme düğmeleri ve tamamen isteğe bağlı durumda kontrol özellikleri vardır.

Oyuna Başlamadan Önce Kontrol Pafta Ayarı Nasıl Yapılır?

Deneysel olarak kontrol düzenlerini gerçek bir eşleşme ve risk kaybetme ortamında test etmenin bir anlamı yoktur. Antrenman oyunu, Pubg telefondaki tüm silah ve kombinasyonları ile tam bir atış poligonunda sağlayan bir oyun yöntemidir.

PUBG Mobil Kontrol Ve Aksesuar Seçeneği

Pubg telefon sürümü için, bluetooth kontrol cihazlarını destekleyen oyun içi kontrol ayarı ve aksesuar seçeneği sayesinde, uzun süreli oyun deneyimleriniz için telefonunuzda daha rahat bir tutuş yapma olanağı sağlıyor. Sizlerde görüş ve fikirlerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayınız.

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan Dying Light 2 satış rakamlarını açıkladı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin

Leave a Comment