Soğan Suyu ile Kisti Eriyenler Soğan Suyu Kiste İyi Gelir Mi
Sağlık

Soğan Suyu ile Kisti Eriyenler

<
Soğan Suyu ile Kisti Eriyenler
Written by admin

Soğan Suyu ile Kisti Eriyenler sayısı oldukça fazla. Polikistik over sendromunun nedeni bilinmesede çözümü soğan suyu. Peki Soğan Suyu Kisti Patlatırmı veya Soğan Kürü Kisti Yok Eder Mi gibi merak edilen soruları yazımızda kaleme aldık.

Bununla beraber yazımızın sonunda Soğan Suyu Kürünün İşe Yaradığını Nasıl Anlarız? Sorusunu da yanıtladık. Gelin hep beraber Kist İçin Soğan Kürü Kullananlar nasıl kullanmış ve ne yorumlar yapmış göz atalım. Aynı zamanda Yumurtalık Kisti İçin Soğan Kürü Kullananlar da nasıl fayda görmüş bunlara bakalım.

Soğan Suyu ile Kisti Eriyenler

Soğan Suyu ile Kisti Eriyenler

Soğan Suyu ile Kisti Eriyenler

Rahim içerisinde veya yumurtalıklarda oluşan kistleri östrojen hormonu meydana getirir. [*] Soğanın içerisinde ise vücudumuzda üretilmeyen ve bitkilerden alabileceğimiz fitoöstrojen bulunmaktadır. Soğan suyunun direkt olarak kistler üzerine herhangi bir araştırma bulunmasa da Soğan Suyu ile Kisti Eriyenler oldukça fazla. 

Ek olarak bazı kişilere hiç iyi gelmediğine dair yorumlarda var. Adeti gecikenler, hormonlarının dengesi bozulanlar ve adet kanında artış görenler. Daha birçok şikayet bulunmaktadır.

Lakin bunlarla beraber kistini tamamen çözen insanların sayısı azımsanmayacak kadar çok. Aşağıda soğan suyunun nasıl kullanılması gerektiğinden bahsettik.

Soğan Suyu ile Kisti Eriyenler

Soğan Suyu ile Kisti Eriyenler

İbrahim Saraçoğlu Soğan Kürü Çikolata Kisti

Çikolata kisti veya polikistik over sendromunun nedeni henüz net bir şekilde bilinmemektedir. Lakin net bir çözümü mevcuttur. İbrahim Saraçoğlu Soğan Kürü Çikolata Kisti için kullananlar sonuçtan oldukça memnun kaldı. Gelin hep beraber nasıl yapılması gerektiğine ve püf noktalarına göz atalım.

1 adet orta boy soğanı ince kabuklarından ayırın. 1.5 su bardağı klorsuz suyu ocakta kaynatın ve soğanları içerisine atın. 5 dakika ağzı kapalı kaynatın. Günde 2 defa sabah ve akşam olarak sıcaktan ılığa doğru olduğunda tüketin.

Bu kürü adet olmadan 10 gün önce bırakın. Adet bitiminden 2 gün sonra tekrar başlayın. 15 gün boyunca aç karın ile yapın.

Son olarak Kist İçin Soğan Kürü Kullananlar mide problemi yaşamayan insanlardır. Mideniz de gastrit, ülser veya yara var ise bu kürü uygulamayın. 

Soğan Suyu ile Kisti Eriyenler

Soğan Suyu ile Kisti Eriyenler

Soğan Suyu Kürünün İşe Yaradığını Nasıl Anlarız?

Genellikle soğan suyu saç uzatmada ya da kist geçirmekte tercih edilmektedir. Saç için kullandığınızda gözle görünür bir sonuç alabilirsiniz. Lakin kist için kullandığınızda görünmeyen bir şey olduğu için Soğan Suyu Kürünün İşe Yaradığını Nasıl Anlarız? sorusunu merak ediyorsunuz.

Ne yazık ki kistinizin soğan suyuyla geçip geçmediğini evde kendiniz anlayamazsınız. Öğrenebilmek için doktora gitmeniz gerekmektedir. Doktorunuz size en uygun muayeneyi yapacaktır ve kistlerinizin geçip geçmediği hakkında bilgi verecektir.

Soğan Suyu ile Kisti Eriyenler

Soğan Suyu ile Kisti Eriyenler

Soğan Suyu Kiste İyi Gelir Mi

Geçtiğimiz senelerde İbrahim Saraçoğlu kistler için soğan suyu kürünü önermişti ve katıldığı her programda detaylı olarak nasıl yapılması gerektiğinden bahsetti. Peki Soğan Suyu Kiste İyi Gelir Mi

Soğan suyunu kullananların %90’ı oldukça iyi sonuçlar aldıklarını dile getirse de %10’luk bir kısım vücudunda çeşitli değişiklikler olduğundan söz etti. Özellikle adet düzensizliği bu şikayetlerin en başında yer alıyor. Ardından bu sırayı hormon dengesizlikleri takip ediyor.

Dolayısıyla Yumurtalık Kisti İçin Soğan Kürü Kullananlar genellikle doktorlarından öneri üzerine kullanmaktadırlar. Sonuçta kistiniz hakkında size en doğru bilgiyi doktorunuz verecektir. Doktorunuzun size vermiş olduğu ilaçlar ve tedavi doğrultusunda soğan suyu kullanmak istediğinizi doktorunuza bildirmeniz gerekmektedir.

Aksi durumda istenmeyen sonuçlara yol açabilirsiniz.  

Soğan Suyu ile Kisti Eriyenler

Soğan Suyu ile Kisti Eriyenler

Soğan Suyu Kisti Patlatır Mı

Kist patlaması durumunda kişide yoğun ağrı, yüksek ateş ve mide bulantıları görülür. Böyle bir durumda hemen hastaneye gitmeniz gerek. Yani anlayacağınız Soğan Suyu Kisti Patlatır Mı sorusunun cevabı hayırdır. 

Soğan suyu düşünüldüğü gibi kisti patlatarak yok etmez. Kisti içten yavaş yavaş eriterek yok eder. Lakin bazı kişilerde soğan suyu hiçbir etki etmemiştir. Dolayısıyla doktorunuza danışmadan soğan suyu kullanmayın.

Soğan Suyu ile Kisti Eriyenler

Soğan Suyu ile Kisti Eriyenler

Soğan Kürü İle Çikolata Kisti Geçenler

Genellikle çikolata kisti için verilen hapların kişiyi kıllandırdığı düşünüldüğü için çözüm doğal yöntemlerde aranıyor. Bununla birlikte İbrahim Saraçoğlu katılmış olduğu her programda takipçilerinin isteği üzerine polikistik over sendromuna karşı soğan suyunu anlatıyor.

Dolayısıyla Soğan Kürü İle Çikolata Kisti Geçenler bilgi ve deneyimlerini çikolata kisti olan insanlarla paylaştı. Genel olarak birçok insanın çikolata kistleri soğan suyu sayesinde geçmiştir. Lakin düzenli kullanım, soğan suyunun kistinize uygun olması ve doktorunuzun dediğinin aksini yapmamakta tedavide büyük rol oynuyor. 

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan Sivilce Baş Ağrısı Yapar Mı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin

Leave a Comment