Şule Kaya Kimdir Şule Kaya Eşinden Neden Ayrıldı
Kimdir

Şule Kaya Kimdir

<
3 1
Written by admin

Şule Kaya kimdir başarılı sosyal medya fenomeni 2018 yılında eşi Yasin Türk ile evlendi. Şule Kaya eski hali çiftin evlilik fotoğraflarını paylaştığında görüldü. Bununla beraber Şule Kaya eşi de kendisi kadar araştırıldı. Özellikle ikili bir zaman boşanınca Şule Kaya eşinden neden ayrıldı sorusu arama motorlarında arandı. Gelin hep beraber Şule Kaya boşandı mı gibi merak edilen sorulara göz atalım.

Şule Kaya Kimdir

Şule Kaya Kimdir

Şule Kaya Kimdir

Sosyal medyada özellikle Instagram’da gün geçtikçe başarılı iş insanlarının sayısı artıyor. Bu kişilerden bir tanesi de Şule’dir. Peki Şule Kaya kimdir gelin bir bakalım.

1990 yılında Ankara’da dünyaya gelen Şule Kaya 1.72 boyunda 65 kilodur. Aslen Ankaralı olduğu bilinen Kaya’nın Fenerbahçe takımını tuttuğu bilinmektedir.

2018 yılında uzun süredir aşk yaşadığı Yasin Türk ile dünya evine girdi. İkilinin Kuzey adında bir oğlu oldu. Kendisine 2. çocuk isteyip istemediği sorulduğunda ise Kuzey’in başına tehlike geldiğinde bunu algılayacak yaşa geldiğini anladığı anda 2. çocuğu düşünebileceğini ifade etmişti.

Şule Kaya fenomen olduktan sonra kendisine Şulemsi güzellik merkezini açmıştır. Şulemsi güzellik merkezi birçok şehirde bayi açmıştır.

Şule Kaya Kimdir

Şule Kaya Kimdir

Şule Kaya Eşi

Şule Kaya uzun zamandır kocası Yasin Türk ile aşk yaşamıştır. Evlenmeden önce Yasin Türk fenomen Şule Kaya’yı 8 defa istemeye gitmiştir. Hiçbir zaman pes etmeyen Yasin Türk ‘’Ben Şule’yi Allah’tan istedim.’’ demiştir.

Sık sık Şule Kaya eşi ile gönderi paylaşmaktadır. Hal böyle olunca da Yasin’in de özel hayatı oldukça merak edildi. Özellikle Sen Varsan, Sonum Ol ve Gülüşünü İzledim şarkılarınıda Youtube üzerinden yayınlayınca hakkında birçok şey merak edildi.

Gelin yavaştan Yasin Türk hakkında merak edilenlere bakalım. Şule Kayatürk eşi ne iş yapıyor Tıpkı Yasin Türk’te eşi Şule gibi sosyal medya fenomenidir. Aynı zamanda müzisyendir. Şule ile arasında 7 yaş vardır.

Yasin Türk 1990 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Şu an eşi ile birlikte Ankara’da oturmaktadır. Aynı zamanda oğlu Kuzey ve köpekleri Dobi ile Ankara’nın tadını çıkarıyorlar.

Şule Kaya Kimdir

Şule Kaya Kimdir

Şule Kaya Eşinden Neden Ayrıldı

Büyük bir aşka 2018 yılında dünya evine giren Şule Kaya ve Yasin Türk geçtiğimiz yıl ayrıldıklarını duyurdu. Nedeni net olmasa da Şule’nin takipçileri ve Yasin’in takipçileri 2 bölüme ayrıldı. Gelin her iki taraf içinde Şule Kaya eşinden neden ayrıldı sorusunun cevabına göz atalım.

Yasin Türk ayrıldıktan sonra şarkı çıkarması üzerine Yasin’in takipçileri ‘’Şarkı çıkarmak için mi Şule ile ayrıldınız?’’ sorusunu yöneltirken Şule’nin takipçileri de ihanet ve yalan olduğunu düşünüyorlar.

Bir müddet ayrı kalan ikili net bir açıklama yapmamıştır. Bunun üzerinde Şule Kaya boşandı mı sorusuda halen aratılmaya devam etti. Şu an biz yazımızı yazarken çiftimiz barışmış ve beraber Gülüşünü İzledim şarkısını çıkarmışlardır.

Şule Kaya Kimdir

Şule Kaya Kimdir

Şule Kaya Eski Hali

Şule Kaya’nın eski fotoğrafları paylaşıldığında kendisinin bir miktar fazla kilosu olduğu lakin güzelliğinin hala aynı kaldığı görülüyor. Başarılı iş kadınının Bella Eyes ameliyatı yaptırdığı biliniyor.

Bu ameliyatı göz kapaklarının düşük ve kendisini yorgun gösterdiğini ve bu durumdan rahatsız olduğunu dile getirdi. Takipçileri ameliyattan önce Şule Kaya eski hali nasıl olduğunu merak etti. 

Şule Kaya Kimdir

Şule Kaya Kimdir

Şule Kaya Instagram

Başarılı ve güzel iş insanı Şule Kaya Instagram üzerinden fenomenlik kazanmıştır. Bununla beraber düzenli olarak güzellik merkezinden hikayeler atması, ailesi ile birlikte geçirdiği mutlu vakitleri gönderilerinden paylaşması ve sık sık muhteşem videolar çekmesi kendisini sosyal medyanın kraliçesi haline getirdi.

Şule Kaya Instagram hesabına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

3/5 - (2 votes)

Bir önceki yazımız olan Mete Kayagil Kimdir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin

Leave a Comment