Kapat
Ubisoft Yeni Bulut Sistemi Scalari Tanitti
Oyun Dünyası 44 0

Ubisoft Yeni Bulut Sistemi Scalar’ı Tanıttı

Ubisoft Assasin’s Creed ve Watch Dogs gibi oyunları dev çatısı altında barındıran firma, Oyun Geliştiricileri Konferansı öncesi yeni bulut tabanlı scalar’ı tanıttı.

Günümüz çağında teknolojinin sürekli gelişmesiyle beraber tüm sektörlerde olduğu gibi, Oyun sektörünü de büyük bir ölçüde etkilemektedir ve bu bizi her geçtiğimiz sene yeni bir motor ile daha yeni ve kapsamlı oyunlar görmemizi sağlıyor.

Ubisoft Yeni Bulut Sistemi Scalari Tanitti 2

Assasin’s Creed ve Watch Dogs gibi dev isimleri çatısı altında barındıran, Fransa menşeili oyun geliştiricisi ve yayıncısı Ubisoft, geliştirdiği yeni bulut sistemi hakkında konuştu ve bizleri neler beklediğini bizlere aktardı.

Fransa menşeili şirket, Scalar’ın mikro hizmetleri (yapay zeka, ses, fizik) bulut sistemine bağımsız olarak yerleştirilebileceği ve bunun sonucunda da geleneksel oyun motorlarında yaşananın aksine, oyun geliştiricilerinin geliştirme esnasında birbirlerini etkilemeden güncelleştirme ve iyileştirme çalışmalarını rahatlıkla sürdürebileceklerini açıkladılar.

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan The Witcher'ın Yeni Oyunu Duyuruldu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

{ectoor}

Kendini bildiğinden beri elinden bilgisayarı düşürmeyen oyun ve teknoloji bağımlısı, Yaklaşık 7 senedir İnternet ve bilişim alanında çalışmalar yapan birisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Tespit Edildi!!!

Reklam engelleyici kullandığınızı tespit ettik, lütfen bize destek olmak için reklam engelleyicinizi kapatınız.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock