DS Damat Giyim Markasının Hikayesi - Bildiğim Kadar
İnternet

DS Damat Giyim Markasının Hikayesi

<
ds damat hikayesi 1 1
Written by admin

Erkek giyim pazarının lideri D’S Damat, 2002 yılında geniş kitlelere kalite ve konforu sunmak amacıyla kuruldu.

Kumaş seçimleri, dikiş, kalıp ve tasarımları ile kendi standardını yaratmayı başarmış olan D’S Damat koleksiyonları %100 yerli yüksek kaliteli kumaşlar ile Türkiye’de üretiliyor.

Bünyesinde olan farklı alt koleksiyonlarla, klasikten moderne, kendi stilini oluşturmak isteyen bazı erkeklerin gardıroplarına giren D’S Damat koleksiyonları, erkeklere fonksiyonelliğin yanında şıklık da sağladığını iddia ediyor.

Kaliteyi ulaşılabilir bütçelerdeki fiyatlarla satan D’S Damat, son yıllarda hızla büyüyerek Türkiye genelinde 128 farklı noktada, dünyada 35 ülkede Türk ve yabancı erkeklerin giyim alışkanlıklarını değiştirmeye çalışıyor..

Türkiye’de lüks erkek giyimi liginde piyasa lideri olan ve 40 ayrı ülkeye ürünlerini ihraç eden şirket merkezi İstanbul’da 307 yetenek ile müşterilerine iyi kalitede ürünler ve yüksek seviyede servis sağlamaktadır.

Bu özverili şirket ve markaları dünya modasında önemli bir yere ulaşmıştır. Ernst & Young’ın 37 ülkede yaptığı ve 2004 yılı itibariyle Türkiye’nin de içine dahil olduğu “World Entrepreneur Of The Year – Dünya’da Yılın Girişimcisi” yarışmasının 2004 yılındaki Türkiye birincisi Damat, şirketinin CEO’su olan Süleyman Orakçıoğlu seçilmiştir. “Yılın Girişimcisi” ödülü başarılı girişimcileri ödüllendirmek için dünya genelinde düzenlenen bir programdır.

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan SEO Ajansı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin

Leave a Comment