God of War dizisi geliyor - Bildiğim Kadar
Sinema ve Dizi

God of War dizisi geliyor

<
god of war dizi amazon
Written by admin

Last of Us, Uncharted gibi sinema ve dizi uyarlamalarından sonra sıra artık God of War‘a geldi.
PlayStation platformunun efsane serisi God of War, söylentilere göre Amazon Prime video ve Sony iş birliği ile yapılacak. Dizide kimler olacak, ana karakteri kim canlandıracak, oyun serisinin hangi dönemini konu alacaklar ve kaç sezon sürecek gibi önemli detaylar henüz açıklanmadı.

god of war dizi amazon 1

God of War dizisinin geleceği resmi olarak açıklanmasa da söylentileri yapan kaynakları oldukça sağlam.
Henüz anlaşma hakkında resmi bir duyuru ya da açıklama olmasa da, dizinin yapımını The Expance dizi yapımcıları tarafından yapılacağı söyleniyor. The Expance diziside Amazon Prime Video’da yer almakta ve dizi kitap uyarlaması olarak yapıldı. Son dönemlerde oyun uyarlamalarının sayısı oldukça artmaya başladı.
Bir diğer heyecanlandıran konu ise ünlü oyuncu Dwayne Johnson’ın birkaç ay önce çok sevdiği bir oyunun uyarlamasında yer alacağını söylemişti.

Kesin bir açıklama yapılmadığı için akıllarda Vin Diesel gibi diğer ünlü oyuncularda geliyor. Ancak söyledikleri ile God of War dizisi yapılacağı haberleri çıkmaya başladığında bu karaktere en yakın isim Dwayne Johnson.

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan Emma Watson, Onu Rahatsız Eden Harry Potter Sahnesini Açıkladı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin

Leave a Comment