Hacı (xPie) Yoğurtçu Kimdir? - Bildiğim Kadar
Oyun Dünyası

Hacı (xPie) Yoğurtçu Kimdir?

<
mahallenin delisi
Written by admin

Merhabalar bildiğim kadar okuyucuları, bugün ki konumuzda 6 yıldır fps oyunları ile haşır neşir olan Hacı (xPie) Yoğurtçu bulunuyor.

xPie ile yaptığımız kısa bir röportajda kendisinin uzun yıllardır oyun bağımlısı olduğunu ve aynı zamanda yaklaşık 6 senelik bir fps oyunculuğu tecrübesi bulunduğunu bizlere aktardı.

haci xpie yogurtcu

Hacı Yoğurtçu Hakkında Kısa Bilgi;

Herkese merhaba, adım Hacı. Yaklaşık 6 yıldır FPS oyunları oynuyorum. Kendi youtube kanalım da valorant editleri yaparak sizin için bu fantastik oyunu daha da eğlenceli hale getiriyorum. Kaliteli mizah anlayışımla valorant’a komik espriler yaparak valorantı gerçek hayatta oynuyormuş gibi hissettirmek en büyük gayem. Bunun üzerinde sizlerin desteği ile kendimi daha da geliştiriyorum. Gündelik hayatlarımızın stresini oyun oynayarak atabiliyoruz. Herkesin oyun zevki ise farklı oluyor. Bütün dünyanın da sevdiği FPS oyunlarından Valorant. Oyuna girdiğinizde kendine özgün bir dünyası var ve muhteşem silahları var. Ayrıca karakterlerin yetenekleri alıştığımız açık dünya savaş oyunlarından farklı olarak karşımıza çıkıyor. Bu da diğer oyunlardan farklı ve dikkat çekici kılıyor. Bu oyunu uzun zamandır oynuyorum ve çok oyunculu oynandığında daha da eğlenceli oluyor. Ayrıca oynanan maçların kısa olması bizleri boğmuyor ve ideal seviyede tutuyor.

Aşağıdaki bağlantılardan kanala ulaşabilirsiniz;

Kanal: https://www.youtube.com/channel/UCnEVvgeLupVfPb8faueBfow

İlk Video: https://www.youtube.com/watch?v=e9VLNO9IIL8

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan PUBG Mobile İçin En İyi Gelişmiş Dokunmatik Ekran Kontrolü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin

2 Comments

Leave a Comment