Kapat
Oyun Dünyası 28 2

Hacı (xPie) Yoğurtçu Kimdir?

Merhabalar bildiğim kadar okuyucuları, bugün ki konumuzda 6 yıldır fps oyunları ile haşır neşir olan Hacı (xPie) Yoğurtçu bulunuyor.

xPie ile yaptığımız kısa bir röportajda kendisinin uzun yıllardır oyun bağımlısı olduğunu ve aynı zamanda yaklaşık 6 senelik bir fps oyunculuğu tecrübesi bulunduğunu bizlere aktardı.

Hacı Yoğurtçu Hakkında Kısa Bilgi;

Herkese merhaba, adım Hacı. Yaklaşık 6 yıldır FPS oyunları oynuyorum. Kendi youtube kanalım da valorant editleri yaparak sizin için bu fantastik oyunu daha da eğlenceli hale getiriyorum. Kaliteli mizah anlayışımla valorant’a komik espriler yaparak valorantı gerçek hayatta oynuyormuş gibi hissettirmek en büyük gayem. Bunun üzerinde sizlerin desteği ile kendimi daha da geliştiriyorum. Gündelik hayatlarımızın stresini oyun oynayarak atabiliyoruz. Herkesin oyun zevki ise farklı oluyor. Bütün dünyanın da sevdiği FPS oyunlarından Valorant. Oyuna girdiğinizde kendine özgün bir dünyası var ve muhteşem silahları var. Ayrıca karakterlerin yetenekleri alıştığımız açık dünya savaş oyunlarından farklı olarak karşımıza çıkıyor. Bu da diğer oyunlardan farklı ve dikkat çekici kılıyor. Bu oyunu uzun zamandır oynuyorum ve çok oyunculu oynandığında daha da eğlenceli oluyor. Ayrıca oynanan maçların kısa olması bizleri boğmuyor ve ideal seviyede tutuyor.

Aşağıdaki bağlantılardan kanala ulaşabilirsiniz;

Kanal: https://www.youtube.com/channel/UCnEVvgeLupVfPb8faueBfow

İlk Video: https://www.youtube.com/watch?v=e9VLNO9IIL8

{ectoor}

Kendini bildiğinden beri elinden bilgisayarı düşürmeyen oyun ve teknoloji bağımlısı, Yaklaşık 7 senedir İnternet ve bilişim alanında çalışmalar yapan birisiyim.

“Hacı (xPie) Yoğurtçu Kimdir?” üzerine 2 yorum

  1. Hacı dedi ki:

    Röportaj için cok teşekkür ediyorum güzel vakit geçirdiğimizi umuyorum
    Bu sitenin artık daha çok sıkı takipçisi olacağım

  2. ectoor dedi ki:

    Bizim için keyifli zamandır biz teşekkür ederiz, eğlenceli vakitler dileriz. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.