PS4’de Red Dead Redemption Fiyatı Cep Yaktı!
Kapat
Reklam Alanı
1 16
Oyun Dünyası 0

PS4’de Red Dead Redemption Fiyatı Cep Yaktı!

Oyun dünyasının sevilen serilerinden olan ve hayranlarının bir efsane olarak gördüğü Red Dead Redemption serisinin ilk oyununun üstünden 13 yıl geçmiş olmasına rağmen hala sevilerek oynanıyor.

Özellikle 2018 yılında çıkan Red Dead Redemption 2 ile çok daha fazla oyuncuyu kendine çeken seri bugünlerde ilk oyunun yenilenmiş halinin çıkmasına hazırlanıyor. Yalnızca Playstation 4 platformu için yenilenen oyunun sonradan diğer platformlarada gelmesi oyuncular tarafından istekli şekilde bekleniyor.

Red Dead Redemption Fiyatı ile ilgili bilgilere veya bilinen adıyla RDR PS4 Kaç TL? Sorularının cevabı yazımızda.

PS4’de Red Dead Redemption Fiyatı Cep Yaktı!

PS4’de Red Dead Redemption Fiyatı Cep Yaktı!

PS4’de Red Dead Redemption Fiyatı Cep Yaktı!

Hikayesi, müzikleri ve karakter örgüsüyle adeta bir sanat eseri olan Red Dead Redemption`ın ilk oyunu bugün hala serinin çoğu hayranı tarafından deneyimlenemiyor çünkü XBOX sınırı vardı.

Yapımcı Rockstar Games ve Sony antlaşması ile PS4`ün adeta veda oyunu olacak olan yapım heyecan yaratmış olsa da PS4`de Red Dead Redemption Fiyatı Cep Yaktı! Desek abartmış olmayız.

Giderek artan oyun fiyatlarına 13 yıl geçmiş olmasına rağmen ayak uyduran serinin ilk oyunu Red Dead Redemption 1, 899 TL fiyat etiketi ile PS Store`da satışta.

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan Stalker 2 Heart Of Chornobyl Ne Zaman Çıkacak? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tavşan isimleri- balık isimleri-gri kedi-fino köpek-kısa tüylü kediler - beyaz kuş isimleri - kedi yaşı hesaplama -uzun kulaklı köpek-gargamelin kedisinin adı-kedi kısırlaştırma ücreti-pofuduk köpek-kedi cinsleri -muhabbet kuşu isimleri-hayvanlaraleminde.com -erkek kedi isimleri-tatlı kediler- dişi kedi isimleri-erkek kedi isimleri