Yeni Bir Silent Hill Filmi Geliyor! - Bildiğim Kadar
Kapat
Reklam Alanı
yeni bir silent hill filmi geliyor
Sinema ve Dizi 0

Yeni Bir Silent Hill Filmi Geliyor!

Uzun zamandır oyunundan tam olarak resmi bir haber alınamayan Silent Hill serisi, yeni bir Silent Hill filmi ile tekrardan hayranlarının karşısına çıkmayı hedefliyor.

yeni bir silent hill filmi

Bildiğiniz üzere 2020 yılında yönetmen Christope Gans, yeni Silent Hill filmi için senaryo yazmaya başladığını duyurmuştu. 2023 yılında çıkması beklenen bu film ile birlikte, Silent Hill 2 Remake ve birkaç tane daha Silent Hill oyunu piyasaya çıkması bekleniyor.

Yeni Film Ne Zaman Vizyona Girecek?

Jeuxvideo dergisine açıklamalarda bulunan Gans, üzerinde çalıştıkları yeni Silent Hill filminin önümüzdeki yıl vizyona girebilme ihtimalinin yüksek olduğunu belirtti.

Filmin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Şimdilik bu filmde hangi oyuncuların olacağı ve tam ne zaman çıkacağı hakkında bir bilgi yok. Şirket tarafından büyük ihtimalle 2022 yılının sonlarına doğru resmi bir açıklama ile hayranlarına tanıtılır.

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan God of War dizisi geliyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tavşan isimleri- balık isimleri-gri kedi-fino köpek-kısa tüylü kediler - beyaz kuş isimleri - kedi yaşı hesaplama -uzun kulaklı köpek-gargamelin kedisinin adı-kedi kısırlaştırma ücreti-pofuduk köpek-kedi cinsleri -muhabbet kuşu isimleri-hayvanlaraleminde.com -erkek kedi isimleri-tatlı kediler- dişi kedi isimleri-erkek kedi isimleri