Ceren Yaldız Kimdir Ceren Yaldız Kaç Yaşında
Kimdir

Ceren Yaldız

<
Ceren Yaldız
Written by admin

Ceren Yaldız başlarda Tik Tok da kitle yakaladıktan sonra fenomenliğini İnstagram ve Youtube üzerinde de devam ettiren güzel fenomen geçtiğimiz günlerde oğlu Atlas’ı kucağına alarak hayranlarına müjdeli haberi vermişti.

Sonralarda Instagram hesabında Ceren Yaldız Atlas ile birçok fotoğraf paylaştı. Bununla beraber Yaldız’ın fan hesapları Ceren Yaldız Atlas fotoğrafları olarak farklı bir hesap açtı. Biz yazımızı yazarken henüz daha yaş almayan Atlas’ın şimdiden birçok fan hesabı bulunuyor.

Yaldız’ın çocuğundan söz etmişken eşi Burak hakkında da birçok soru araştırıldı. Özellikle Ceren Yaldız eşi Burak kaç yaşında ve aralarındaki yaş farkı merak edildi. 

Yazımızda Yaldız’ın özel hayatı ve kişisel özellikleri hakkında özellikle Ceren Yaldız kaç yaşında gibi araştırılan soruları derledik.

Bkn. Canan Karatay Diyeti ve Faydaları Nedir?

Ceren Yaldız

Ceren Yaldız

Ceren Yaldız

29 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Tik Tok platformu birçok fenomen için doğuş kapısı oldu. Bu fenomenlerin içerisine Ceren Yaldız da dahil. Yaldız güzelliği ve başarılı içerikler üretmesiyle gözde fenomenlerden bir tanesi haline geldi.

Sarı saçları, kahverengi gözleri ve beyaz teni ile kamera ışıklarının karşısında profesyonel bir şekilde duran Yaldız kişisel hayatında da oldukça renkli bir kişiliğe sahip olduğu görülüyor.

7 Şubat 2002 tarihinde Bursa’da dünyaya gelen Ceren Yaldız kaç yaşında? Fenomen Ceren Yaldız 21 yaşında. Kendisi 20’li yaşların zarifliğini ve güzelliğini dış görünüşünde taşımaktadır.

Ceren Yaldız

Ceren Yaldız

Ceren Yaldız Nasıl Fenomen Oldu?

Ceren Yaldız 2016 yılından beri daha 15 yaşında Tik Tok eski adı ile Musically uygulamasında içerik üreticiliğine başladı. O zamanlar birçok insanın bilmediği Musically uygulaması ilerleyen zamanlarda adını Tik Tok olarak güncelledi. 

Kısa zamanda Youtube ve İnstagram platformlarında da kendisini duyurunca Ceren Yaldız nasil fenomen oldu sorusunu fanları araştırdı.

Yaklaşık 8 yıldır içerik üreten Yaldız bir zamanlar kendisi gibi fenomen Kürşat Juan ile de aşk yaşadı. Bu sırada her iki tarafında takipçileri shipler yapınca ikili popülerliğine popülerlik kattı. Lakin ilişkileri düşünülen kadar uzun sürmedi. Kısa süre sonra ikiliden ayrılık çanları çaldı.

Nedenini merak edenler için Ceren Yaldız Kürşat Juan neden ayrıldı sorusunu araştırdık. Ayrılıklarından kısa bir süre sonra Juan Tik Tok canlı yayınında ayrılıklarının nedenine dair açıklamada bulundu. Juan şu sözlere yer verdi.

‘’Ceren benim sevgimi ona az verdiğimi, az sevdiğimi ve bununla beraber az ilgi gösterdiğimi ve arkadaşlarımı kendisinden önde tuttuğumu söyledi. Bende ona arkadaşlarımın bir yerde kendisininde farklı bir yerde olduğunu belirttim.’’

Sonrasında ikili bir daha barışmamıştır.

Ceren Yaldız

Ceren Yaldız

Cemre Solmaz ve Ceren Yaldız Neden Küstü?

Ceren Yaldız ve Cemre Solmaz Tik Tok platformunda kazanılan en iyi arkadaşlıklardan bir tanesiydi. İkili uzun süre birlikte video çekti ve fotoğraflar paylaştı. Sonrasında bir anda Cemre Solmaz ve Ceren Yaldız neden küstü sorusu fanları arasında araştırıldı.

İkilinin neden küstüklerine dair bir açıklama bulunmuyor. Lakin canlı yayınlarda birbirlerine ettikleri laflar sonrasında ikilinin fanlarıda bir zamanlar çatışma halindeydi.

Daha sonrasında Yaldız’ın bebeğini kucağına almasından sonra Cemre Solmaz ‘’Yani ortada bir bebek var dünyaya gelen. Tabikide maşallah diyeceğim. Allah analı babalı büyütsün diyeceğim.’’ İfadesine yer verdi. 

Yaldız’dan cevap ise ‘’Cemre birşeyler demiş yazmış. Evet gördüm. O zaman Atlas ile teşekkür edelim. Cemre Abla teşekkür ederiz.’’ olarak verdi.

Böylece ikili arasında buzların eridiği görüldü. Lakin yinede Cemre Solmaz ve Ceren Yaldız barıştı mı sorusunun cevabına evet ya da hayır denmedi. 

Ceren Yaldız

Ceren Yaldız

Ceren Yaldız Çocuğu

Güzeller güzeli fenomen geçtiğimiz sene Burak Işık ile dünya evine girdi. İkili sade bir nikahla evlendi. Takipçilerinden tebrik mesajı toplayan Yaldız kısa zaman sonra hamile olduğunu dile getirdi. Bu zamanda sosyal medyanın gözde annesi olan Yaldız içerik üretmeye devam etti. 

Bir süre sonra Ceren Yaldız çocuğu için sade bir cinsiyet partisi düzenledi ve erkek olduğunu duyurdu. Cinsiyet partisi esnasında ise Ceren Yaldız çocuğunun ismi Atlas koyacağını söyledi. 

18 Şubat 2022 tarihinde Yaldız İnstagram storysinde takipçilerine doğum yapacağını duyurdu.

Yaldız Atlas’ı kucağına almadan önce Tik Tok üzerinde Yaldız’ın bir kez daha hamile kaldığı ve ardından Ceren Yaldız bebeğini düşürdü mü sorusu popüler oldu. Lakin bu konu hakkında Yaldız’ın açıklaması bulunmamaktadır. 

Ceren Yaldız

Ceren Yaldız

Ceren Yaldız ile Bilgiler

Şimdilerde sosyal medyada oğlu Atlas ile sık sık canlı yayın açan Ceren takipçilerinin merak ettiği soruları yanıtladı. Özellikle hala bilmeyenler için Ceren Yaldız bebeğinin cinsiyeti ve ne zaman evlendiği sorularına sıkça yer verdi. 

Bununla beraber 16 yaşında içerik üreticiliğine başlaması, Burak Işık ile dünya evine girmesi, bir zamanlar Kürşat Juan ile sevgili olması ve Dimes reklamında oynaması artık takipçileri arasında bilinen bir şey.

Hakkında bir diğer merak edilen soru ise Ceren Yaldız estetikli mi sorusu oldu. Yüzünde estetik olmadığını düşünenler ise Ceren Yaldız shop yapıyor tahmininde bulundular. Lakin Yaldız’ın fotoğraflarını incelediğimizde herhangi bir oynama göze çarpmıyor. Kendisi de ne shop neden estetik açıklamasında bulunmadığı için her ikisinede cevabı belirtsizdir.

Ceren Yaldız

Ceren Yaldız

Ceren Yaldız Eşi Burak Kaç Yaşında

31 Temmuz 2022 tarihinde dünya evine giren Burak ve Ceren çifti isteme, söz ve evlilik teklifini sosyal medyada takipçileri ile paylaştı. Yaldız hakkında internette birçok bilgi bulunsa da eşi hakkında pek de fazla bilgi bulunmuyor.

Yaldız’ın eşi Medyator Co’nun kurucusudur. Aynı zamanda İstanbul Nişantaşı Üniversitesi’nden mezun oldu. Lakin Ceren Yaldız eşi Burak kaç yaşında sorusu her şeyden çok aratıldı. Bu konu hakkında bilgi ne yazık ki yok.

Özellikle Burak Yaldız ile evliliğinden sonra birçok videosunda yer almaya başladı. Buna rağmen halen arama motorlarında Ceren Yaldız evli mi sorusu aratıldı.

İçeriği Oyla!

About the author

admin

Leave a Comment