Kısmetse Olur Burak Doğan Kimdir - Bildigimkadar.com
Kimdir

Kısmetse Olur Burak Doğan Kimdir

<
Kısmetse Olur Burak Doğan Kimdir
Written by admin

Kısmetse Olur Burak Doğan Kimdir Öykü Serter’in sunuculuğunu yaptığı Kısmetse Olur programıyla dikkat çeken isim Kısmetse Olur Burak Doğan burcu ile beraber oldukça araştırıldı. Bizde Kısmetse Olur Burak Doğan İnstagram hesabını bularak tüm bu Kısmetse Olur Burak Doğan boyu gibi merak edilen soruları derledik.

Gelin hep beraber Kısmetse Olur Burak Doğan doğum tarihi dahil olmak üzere merak edilen sorulara bakalım.

Kısmetse Olur Burak Doğan Kimdir

Kısmetse Olur Burak Doğan Kimdir

Kısmetse Olur Burak Doğan Kimdir

Kısmetse Olur programının 99. bölümünde dahil olan Kısmetse Olur Burak Doğan Kimdir sorusunun cevabını sizler için derledik.

Sivas da dünyaya gelen genç yarışmacı yakışıklılığı ve rahat tavırları ile ilk günden ilgiyi üzerine çekmeyi başarmıştır. Kendisi aynı zamanda İşletme Müdürlüğü yapmaktadır.

Çok zor ve sıkılgan bir yapıda olduğunu belirten Doğan doğma büyüme İstanbulludur.

Kısmetse Olur Burak Doğan Doğum Tarihi

Yarışmanın ilk günü kendisine doğum tarihi sorulduğunda direk olarak cevap vermiştir. Kısmetse Olur Burak Doğan doğum tarihi 5 Mart 1996 tarihinde Sivas’ta doğmuştur. 

Kendisi İstanbul’da bir işletmenin müdürlüğünü yapmaktadır. Yemek yapmaktan oldukça keyif aldığını ve yemek yapmanın kendisini rahatlattığını söyleyen Kısmetse Olur Burak Doğan burcu Balıktır. Bununla beraber kendisi burçlara inanmamaktadır. Yükseleni ile Akreptir.

Kısmetse Olur Burak Doğan Kimdir

Kısmetse Olur Burak Doğan Kimdir

Kısmetse Olur Burak Doğan İnstagram

Ciddi bir ilişki arayan Kısmetse Olur Burak Doğan İnstagram hesabında oldukça büyük bir kitleye hitap etmektedir. Bununla beraber yakışıklı resimlerinide gönderi olarak İnstagram hesabında paylaşmaktadır.

Buraya tıklayarak Burak Doğan’ın İnstagram hesabına ulaşabilirsiniz. Bununla beraber kendisinin Kısmetse Olur Burak Doğan Twitter hesabıda her ne kadar merak edilsede bunun hakkında bilgi bulunmamaktadır.

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan Metin Güneş Kimdir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin

Leave a Comment