En iyi LGBT+ Discord Sunucuları - Bildiğim Kadar
Kapat
Reklam Alanı
En iyi LGBT Discord Sunuculari 2
İnternet 0

En iyi LGBT+ Discord Sunucuları

LGBT+ kısaca nedir?

LGBT veya GLBT 1990’lı yıllarda LGB sözcük kısaltmasından sonra ortaya çıktı ve 1980’lerin ortaların ve sonlarına doğru gey sözcüğü yerine LGBT topluluğunu temsil etmeye başladı. Birçok aktivist eşcinsel topluluğu LGBT (Lgbt Community) topluluğu kullanımına geçti.

LGBT+ topluluğu içerisinde Lezbiyen, Gay, Biseksüel, Travesti, Transseksüel, İnterseksüel, Queer ve birçok bireyi içerisinde barındırmaktadır.

En iyi LGBT Discord Sunuculari

LGBT+ Discord Sunucuları

Discord Türkiye de kullanımı gün geçtikçe artmaktadır, ve Discord gibi bir sosyal platformunda LGBT+ bireyler sohbet edebileceği ve oyun oynayabileceği bir ortam aramaları çok muhtemel bir durum.

Böyle bir durumda sizlere önerebileceğimiz tek adres Pridex sunucusu olacaktır, Pridex sunucusu çizgisini bozmamış belli bir amaç ve gaye içerisinde ilerleyen kâr amacı gütmeyen lgbt+ dostu sohbet ve oyun topluluğudur.

Pridex sunucusunda neler var; Sunucu içerisinde birçok çeşitli birbirinden güzel ve eğlenceli aktiviteler bulunmaktadır. bunlardan bazılarından bahis edecek olursak. Oyun etkinlikleri ve turnuvaları, Discord platformu üzerinde film izleme etkinlikleri, Haftalık Valorant Points, Riot Point ve Steam Cüzdan Bakiyesi gibi birçok çeşitli E-pin çekilişleri bulunmaktadır.

Sunucuya katılmak için aşağıdaki bağlantılara tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

https://discord.gg/pridex

https://discord.gg/aCMuVydQUQ

4.5/5 - (2 votes)

Bir önceki yazımız olan Instagram Aktif Kullanıcı Sayısı Ne Kadar? Yeni Bir Rekor Kırıldı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tavşan isimleri- balık isimleri-gri kedi-fino köpek-kısa tüylü kediler - beyaz kuş isimleri - kedi yaşı hesaplama -uzun kulaklı köpek-gargamelin kedisinin adı-kedi kısırlaştırma ücreti-pofuduk köpek-kedi cinsleri -muhabbet kuşu isimleri-hayvanlaraleminde.com -erkek kedi isimleri-tatlı kediler- dişi kedi isimleri-erkek kedi isimleri