Kapat
En iyi LGBT Discord Sunuculari 2
İnternet 466 0

En iyi LGBT+ Discord Sunucuları

LGBT+ kısaca nedir?

LGBT veya GLBT 1990’lı yıllarda LGB sözcük kısaltmasından sonra ortaya çıktı ve 1980’lerin ortaların ve sonlarına doğru gey sözcüğü yerine LGBT topluluğunu temsil etmeye başladı. Birçok aktivist eşcinsel topluluğu LGBT (Lgbt Community) topluluğu kullanımına geçti.

LGBT+ topluluğu içerisinde Lezbiyen, Gay, Biseksüel, Travesti, Transseksüel, İnterseksüel, Queer ve birçok bireyi içerisinde barındırmaktadır.

En iyi LGBT Discord Sunuculari

LGBT+ Discord Sunucuları

Discord Türkiye de kullanımı gün geçtikçe artmaktadır, ve Discord gibi bir sosyal platformunda LGBT+ bireyler sohbet edebileceği ve oyun oynayabileceği bir ortam aramaları çok muhtemel bir durum.

Böyle bir durumda sizlere önerebileceğimiz tek adres Pridex sunucusu olacaktır, Pridex sunucusu çizgisini bozmamış belli bir amaç ve gaye içerisinde ilerleyen kâr amacı gütmeyen lgbt+ dostu sohbet ve oyun topluluğudur.

Pridex sunucusunda neler var; Sunucu içerisinde birçok çeşitli birbirinden güzel ve eğlenceli aktiviteler bulunmaktadır. bunlardan bazılarından bahis edecek olursak. Oyun etkinlikleri ve turnuvaları, Discord platformu üzerinde film izleme etkinlikleri, Haftalık Valorant Points, Riot Point ve Steam Cüzdan Bakiyesi gibi birçok çeşitli E-pin çekilişleri bulunmaktadır.

Sunucuya katılmak için aşağıdaki bağlantılara tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

https://discord.gg/pridex

https://discord.gg/aCMuVydQUQ

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan Instagram Aktif Kullanıcı Sayısı Ne Kadar? Yeni Bir Rekor Kırıldı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

{ectoor}

Kendini bildiğinden beri elinden bilgisayarı düşürmeyen oyun ve teknoloji bağımlısı, Yaklaşık 7 senedir İnternet ve bilişim alanında çalışmalar yapan birisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Tespit Edildi!!!

Reklam engelleyici kullandığınızı tespit ettik, lütfen bize destek olmak için reklam engelleyicinizi kapatınız.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock