Black Panther’in Açık Dünya Oyunu Geliyor! - Bildiğim Kadar
Oyun Dünyası

Black Panther’in Açık Dünya Oyunu Geliyor!

<
black panter oyunu scaled
Written by admin

Marvel’in çizgi roman karakterlerini sinema sektörüne taşıyıp, başarılı sonuçlar elde etmeye devam ediyor. Bunun haricinde oyun piyasasında da hız kesmeden süper kahramanlarını oyun haline getirmek için uğraşıyor. Bu sefer ise ortaya atılan bazı iddiaların sebebi olan, Marvel’in beğenilen süper kahramanı Black Panther’in olacağı tek oyunculu ve açık dünya temalı bir oyun geliştirildiği belirtiliyor.

Geçtiğimiz günlerde, kanser sebebiyle hayatını kaybeden oyuncu Chadwick Boseman’sız Black Panther filminin fragmanı yayınlanmıştı.

Yayınlanan Black Panther: Wakanda Forever filminin fragmanından sonra, şimdi ise Marvel ve Black Panther süper kahramanını sevenlerin ilgisini çekebilecek gelişmeler olmakta.

black panter

Geliştirilen Oyunun Kod Adı “Project Rainier”

Yapılan bu iddia ise, oyun basın yazarı görevi yapan Jeff Grubb tarafından ortaya atıldı. Eğer yazarın oyun basın yazarının dedikleri doğru ise, oyun şuanda halen geliştirilme aşamasında olduğunu ve oyunun kod adı ise “Project Rainier” olduğunu söylüyor. Jeff Grubb’a göre, oyun Kevin Stephens tarafından yönetileceği ve EA şirketi tarafından oyun severlere yayınlanacağı söylenmekte. Blanck Panther oyunu, tek oyunculu bir proje olduğunu belirtiyor. Oyunun hikayesi ne olacağına dair herhangi bir bilgi şuanlık bulunmamakta. Oyunun geliştirilme aşamasında sona yaklaşıldığında, EA tarafından bir fragman yayınlanabilir.

5/5 - (1 vote)

Bir önceki yazımız olan The Lord of the Rings Gollum Ertelendi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin

Leave a Comment