The Lord of the Rings Gollum Ertelendi - Bildiğim Kadar
Kapat
Reklam Alanı
the lord of the rings gollum ertelendi
Oyun Dünyası 0

The Lord of the Rings Gollum Ertelendi

The Lord of the Rings: Gollum ismiyle oyun severlerin karşısına çıkacağı açıklanan oyun, en son ki erteleme olaylarının ardından, tekrar ertelendiği açıklandı.

Geliştirici şirket tarafından yapılan açıklamalara göre, yeni oyunun planlanan süreden daha ileri ki bir sürede piyasaya sürüleceği belirtildi.

gollum

The Lord of the Rings: Gollum Oyunu Hangi Platformlara Çıkacak?

Daedalic Entertainment şirketi tarafından geliştirilen The Lord of the Rings: Gollum, Playstation 4 ve 5, Xbox One ve Xbox Series S ve X serisi için, Nintendo Switch ve PC platformlarına çıkış yapacağı söylendi.

The Lord of the Rings: Gollum  Ne Zaman Çıkacak?

Geliştirici şirket tarafından yapılan ilk açıklamada, 2021 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyordu. Ancak işler planlandığı gibi gitmedi ve 2022 yılına ertelendiği duyurulmuştu. En son ise 1 Eylül 2022 yılında oyuncuların karşısına çıkacağı açıklanmıştı. Şimdi ise bir defa daha ertelendi ve yeni tarih henüz belli değil.

Sistem Gereksinimleri ve Fiyatı Belli Oldu Mu?

The Lord of the Rings: Gollum oyununun fiyatı ve sistem gereksinimleri hala şirket tarafından açıklanmadı.

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan Hacı (xPie) Yoğurtçu Kimdir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tavşan isimleri- balık isimleri-gri kedi-fino köpek-kısa tüylü kediler - beyaz kuş isimleri - kedi yaşı hesaplama -uzun kulaklı köpek-gargamelin kedisinin adı-kedi kısırlaştırma ücreti-pofuduk köpek-kedi cinsleri -muhabbet kuşu isimleri-hayvanlaraleminde.com -erkek kedi isimleri-tatlı kediler- dişi kedi isimleri-erkek kedi isimleri