En İşe Yarar Mobil Uygulamalar - Bildiğim Kadar
Mobil

En İşe Yarar Mobil Uygulamalar

<
en iyi mobil uygulamalar
Written by admin

Akıllı telefonlar herkesin hayatında çok önemli yer kaplıyor. Bu yüzden akıllı telefonlardaki uygulamalar son derece önemli. Birçok kişi kaliteli uygulamaları bilmiyor. Bu uygulamalar birçok kişinin hayatını kolaylaştıracak cinsten uygulamalardır.

Letgo

en ise yarar mobil uygulamalar 1

Evdeki işe yaramaz eşyalardan faydalanmak için son derece faydalı bir uygulama olan Letgo’da amaç, işe yaramayan eşyayı, kitabı vs. parayla satmak ve bunlardan gelir elde etmektir.

Audible

Amazon isimli firmanın çıkardığı uygulama olan Audible, kitapseverlerin bir numaralı uygulaması olabilir. Bu uygulama birçok sesli kitabı ücretsiz bir şekilde kullanıcılarıyla paylaşıyor.

PlantNet

Yolda görülen bir çiçeğin resmini çekip bu uygulamaya atarsanız size anında çiçeğin ismini ve özelliklerini söyleyecek bir uygulamadır.

Dualingo

Dil öğrenmek isteyenlerin bir numaralı adresi olan Dualingo, dili son derece kolay ve anlaşılır bir şekilde öğretiyor.

Calm

Son derece rahatlatıcı ve güzel seslerin bulunduğu videoları içinde barındıran uygulama kişinin günün yorgunluğunu atması için birebir.

Reddit

Sosyal medyadaki şeylerin ana kaynağı olan Reddit bir sosyal medyadır. Kişi, ilgi alanlarına göre topluluklara katılabilir ve burada hem eğlenir hem de ilginç içeriklere bakabilir.

İçeriği Oyla!

About the author

admin