İphone 11 Donma Sorunu Nasıl Çözülür - Bildigimkadar.com
Mobil

İphone 11 Donma Sorunu Nasıl Çözülür

<
İphone 11 Donma Sorunu Nasıl Çözülür
Written by admin

İphone 11 Donma Sorunu Nasıl Çözülür genellikle İphone’larda kasma sık karşılaşılmayan bir durum. Böyle bir durumla karşılaştığınızda ne yapacağınız hakkında fikriniz olmayabilir. Ee telefona da o kadar para verince bir zararda gelsin istemezsiniz. İphone 11 donma sorunu meydana geldiğinde genellikle hard reset atılır.

Lakin iş buna gelmeden önce yapmanız gereken birkaç adım var. Bu adımları gerçekleştirip telefonunuzu donma noktasına getirmekten kurtarabilirsiniz. Tüm bu çözümler İphone 11 donma sorunu çözümü olarak da geçmektedir.

Siz bizlere güvenin. Milyarlar verip aldığınız telefonu donuyor diye kenara bırakmak yerine sizin için İphone 11 kasma sorunu çözümü derledik.

Bkn. Instagram, TikTok Videoları Paylaşanlara Yaptırım Uygulayacak

İphone 11 Donma Sorunu Nasıl Çözülür

İphone 11 Donma Sorunu Nasıl Çözülür

İphone 11 Donma Sorunu Nasıl Çözülür

İphone 11 kullanıcılarında genel bir donma sorunu gözlemlenebilir. Donma olmadan önce telefonunuzdan gereksiz uygulamaları silmeyi, telefon şarjdayken kullanmamayı, güncellemeleri kontrol etmeyi ve telefon ısındığında üstelemeyip bir kenara bırakmayı bilin. Tüm bunları gerçekleştiriyorsanız ve İphone 11 Donma Sorunu Nasıl Çözülür sorusuna cevap arıyorsanız telefonunuz donduğunda ne yapmanız gerektiğini derledik.

Telefonunuzun ekranında dokunmatiği çalışmıyorsa, siyah bir görüntü var ise ve açılmıyorsa yapmanız gereken hard reset atmaktır. Hard reset atıldığında telefondaki veriler silinmez, veri kaybı olmaz ve bilgileriniz silinmez.

Aşağıda İphone 11 donma sorunu çözümü için yapacağınız adımları derledik.

  • 1 defa ses açma tuşuna basın
  • 1 defa ses kapama tuşuna basın
  • Telefonun kapatma tuşuna basılı tutun.
  • Telefon kapanıp karşınıza elma işareti gelene kadar elinizi kapatma tuşundan çekmeyin.

Sonrasında telefonunuz eski haline dönecektir. Telefonunuz kendini bazı zamanlarda koruma moduna alabilir. Pratik bir şekilde bahsettiğimiz adımları uygularsanız İphone 11 kasma sorunu ortadan kalkacaktır.

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan Instagram, TikTok Videoları Paylaşanlara Yaptırım Uygulayacak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin

Leave a Comment