Esila Biltekin Kimdir Esila Biltekin Yeni Sevgilisi
Kimdir

Esila Biltekin Kimdir

<
Esila Biltekin Kimdir
Written by admin

Esila Biltekin kimdir sosyal medyanın sevilen ismi Esila Biltekin Kaç Yaşında gibi soruları kaleme aldık. Ek olarak son zamanlarda gündemde Esila Biltekin Sevgilisi İle Fotoğrafları gezse de kendisi resmin montaj olduğunu ifade etti. Dolayısıyla Esila Biltekin Yeni Sevgilisi diye de bir şey yoktur.

Gelin hep beraber Esila Biltekin Tik Tok hesabına ve Esila Biltekin İnstagram hesaplarıda dahil olmak üzere hakkında merak edilenlere bakalım.

Esila Biltekin Kimdir

Esila Biltekin Kimdir

Esila Biltekin Kimdir

Sosyal medyada birbirinden başarılı insanlar ön plana çıkmaya devam ediyor. Bu kişiler arasında Esila Biltekin kimdir sorusu oldukça arandı. 1.60 boyunda 59 kilo olan Esila sosyal medyanın yeni yüzü olarak karşımıza geldi.

Suna Biltekin ve Cihan Biltekin’in tek çocuğu olan Esila Biltekin’in ailesi organizasyon işi ile ilgilenmektedir. Kendisi ise hem okuluna gidiyor hemde Youtube’a video çekmektedir. 

Bununla beraber Esila Biltekin Kaçıncı Sınıfa Gidiyor sorusu merak edildi. Kendisi biz yazımızı yazarken lise 2. sınıf öğrencisidir.

İleride veteriner olmak istediğini bile getiren Biltekin aynı zamanda bir Youtube videosunda hayvanları çok sevdiğinden söz etmiştir. Daha öncesinde Duman adında bir kedi beslemiştir. Duman öldükten sonra Şeker adında bir kedi daha sahiplenmiştir.

Özel hayatının yanı sıra kendisi hakkında Esila Biltekin Kaç Yaşında sorusu da araştırılıyor. 31 Ocak 2008 tarihinde dünyaya gelen Esila biz yazımızı yazarken 15 yaşındadır. Bununla beraber Kova burcu ve Kova burcunun başarısını sahiplendiğini görebilmekteyiz.

Esila Biltekin Kimdir

Esila Biltekin Kimdir

Esila Biltekin Yeni Sevgilisi

Güzeller güzeli fenomen Esila daha öncesinde asansörde çekinildiği düşünülen bir fotoğraf ile gündeme geldi. Bunun üzerine canlı yayında annesi Suna Biltekin ile birlikte bu konu hakkında bir açıklama getirdi.

Canlı yayında asansörde bir resim olduğunu ve resmin tamamen montaj olduğunu dile getirdiler. Esila Biltekin Yeni Sevgilisi olduğu düşünülen fotoğrafın aslında Pinterest platformundan alınan bir erkek fotoğrafının yanında Esila’nın olmadığını dile getirdiler.

Aynı zamanda resmin incelendiğinde telefonun Esila’nın olmadığı, kıyafetlerin Esila’nın daha öncesinde giydiği hiçbir kıyafet ile benzerlik göstermemesi ve fotoğrafta yer alan kızın Esila’dan daha uzun olması kendisi olmadığını göstermektedir.

Dolayısıyla Esila Biltekin Sevgilisi İle Fotoğrafları bulunmamaktadır. 

Esila Biltekin Kimdir

Esila Biltekin Kimdir

Esila Biltekin İnstagram

Birçok fenomen aktif olarak Instagram kullanmaktadır. bu fenomenler arasında Esila da dahil. Sempatik Youtuber Instagram hesabında takipçileri ile sık sık iletişime geçiyor ve birbirinden güzel fotoğraflarını burada paylaşıyor.

Kendisi aynı zamanda düzenli olarak story atarak da gezdiği ve gittiği yerleri takipçileri ile paylaşıyor. Sizde Esila Biltekin İnstagram hesabına ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Esila Biltekin Kimdir

Esila Biltekin Kimdir

Esila Biltekin Telefon Numarası

Esila Biltekin’in birçok fanı kendisine ulaşabilmek için birçok yerde telefon numarasını aramaktadır. Bununla beraber Esila Biltekin Telefon Numarası nedir? sorusu Google üzerinde en çok aratılan soru haline geldi. 

Telefon numarası kişiye özgü olduğunu ve herkesin ulaşabileceği yerlerde yer alamayacağını belirtmek isteriz. Dolayısıyla Esila Biltekin’inde telefon numarası hakkında ne yazık ki bilgi yer almamaktadır.

Esila Biltekin Kimdir

Esila Biltekin Kimdir

Esila Biltekin Tik Tok

Sosyal medyanın sevilen ismi Esila Biltekin Tik Tok hesabıda kullanmaktadır. Lakin burada aktif olarak herhangi bir video paylaşmamıştır. Videolarını genellikle Instagram ve Youtube üzerinden paylaşmaktadır.

Burası her ne kadar aktif olmasa da 44.000 takipçisi mevcuttur. Sizde Esila Biltekin’in Tik Tok hesabına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Esila Biltekin Kimdir

Esila Biltekin Kimdir

Esila Biltekin Butik

Geçtiğimiz günlerde Esila Biltekin Butik açacağı takipçileri arasında duyuldu. Lakin kendisinin butiği bulunmamaktadır. Bununla birlikte herhangi bir butik açacağına dair de bilgi bulunmamaktadır.

Bununla beraber kendisi Dolap hesabı üzerinden takı yapıp satmaktadır. Detayları aşağıda bıraktık.

Esila Biltekin Dolap Hesabı

Esila Dolap hesabından birbirinden güzel takılar yapıp satmaktadır. İlerde kendi butiğinin açılması düşünülüyor. Esila Biltekin Dolap Hesabı için buraya tıklayabilirsiniz.

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan Mervepery Kimdir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin

Leave a Comment