Kapat
metin2 tr yeni server ruby erken erisim
Oyun Dünyası 287 0

Metin2 TR Yeni Server Ruby Erken Erişim Başladı!

Merhabalar bildiğim kadar okuyucuları oyun dünyasından sizlere gelişmelerimiz var. Özel avantaj sunan premium sunucular hazır! Ön etkinliklerde oynayarak erişimini açtıysan, hemen başlayabilirsin. Aksi halde Metin2 Markette RUBY sunucularında erken başlangıç olanağı sunan paketlerden birini kap!

metin2 tr yeni server ruby
Metin2 TR Yeni Server Ruby Erken Erişim

RUBY SUNUCULARI

Bu premium sunucularda, aralarında özel etkinliklerin, büyük güçlendirmelerin ve bolca değişkenliğin de olduğu birçok ayrıcalığın tadını çıkarabilirsin. Ayrıca dünya patronu etkinliklerine katıl ve kalıcı olarak daha yüksek drop oranların yanı sıra Uriel EXP etkinliğinden yararlan. Normal sunucu başlangıcı 26.08.2022’de. Detaylı bilgi için Ruby Sunucuları bağlantısına tıklayarak erişebilirsiniz.

ERKEN ERİŞİMDEKİ AVANTAJLARIN

Erken Erişim katılımcısı olarak ilerlemelerin sıfırlanmaz, başka oyunculara göre daha erken seviye atlayabilirsin, özel meydan okumalara ve ödüllere erişebilirsin ve “Serverfirst”lere (sunucu ilklerine) başkalarından erken katılma olanağından yararlanırsın. Bağlantıya tıklayarak erken erişimini garantiye alabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Bir önceki yazımız olan Sıcak Fırsatlar: Bu Hafta sonu Steam'de Dikkat Çeken Oyunlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

{ectoor}

Kendini bildiğinden beri elinden bilgisayarı düşürmeyen oyun ve teknoloji bağımlısı, Yaklaşık 7 senedir İnternet ve bilişim alanında çalışmalar yapan birisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Tespit Edildi!!!

Reklam engelleyici kullandığınızı tespit ettik, lütfen bize destek olmak için reklam engelleyicinizi kapatınız.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock