Metin2 TR Yeni Server Ruby Erken Erişim Başladı! - Bildiğim Kadar
Oyun Dünyası

Metin2 TR Yeni Server Ruby Erken Erişim Başladı!

<
metin2 tr yeni server ruby erken erisim
Written by admin

Merhabalar bildiğim kadar okuyucuları oyun dünyasından sizlere gelişmelerimiz var. Özel avantaj sunan premium sunucular hazır! Ön etkinliklerde oynayarak erişimini açtıysan, hemen başlayabilirsin. Aksi halde Metin2 Markette RUBY sunucularında erken başlangıç olanağı sunan paketlerden birini kap!

metin2 tr yeni server ruby
Metin2 TR Yeni Server Ruby Erken Erişim

RUBY SUNUCULARI

Bu premium sunucularda, aralarında özel etkinliklerin, büyük güçlendirmelerin ve bolca değişkenliğin de olduğu birçok ayrıcalığın tadını çıkarabilirsin. Ayrıca dünya patronu etkinliklerine katıl ve kalıcı olarak daha yüksek drop oranların yanı sıra Uriel EXP etkinliğinden yararlan. Normal sunucu başlangıcı 26.08.2022’de. Detaylı bilgi için Ruby Sunucuları bağlantısına tıklayarak erişebilirsiniz.

ERKEN ERİŞİMDEKİ AVANTAJLARIN

Erken Erişim katılımcısı olarak ilerlemelerin sıfırlanmaz, başka oyunculara göre daha erken seviye atlayabilirsin, özel meydan okumalara ve ödüllere erişebilirsin ve “Serverfirst”lere (sunucu ilklerine) başkalarından erken katılma olanağından yararlanırsın. Bağlantıya tıklayarak erken erişimini garantiye alabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Bir önceki yazımız olan Sıcak Fırsatlar: Bu Hafta sonu Steam'de Dikkat Çeken Oyunlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin

Leave a Comment