The Witcher'ın Yeni Oyunu Duyuruldu - Bildiğim Kadar
Kapat
Reklam Alanı
The Witcherin yeni Oyunu Resmi Olarak Duyuruldu
Oyun Dünyası 0

The Witcher’ın Yeni Oyunu Duyuruldu

Uzun bir süredir beklenen The Witcher’ın yeni oyunu twitter hesabından resmi olarak duyuruldu. The Witcher 3 isimli dilden dile dolaşan efsane yapım twitter hesabı üzerinde yaptığı resmi açıklama ile yeni oyunun geliştirilme aşamasında olduğunu duyurdu.

Resmi web sitelerinde The Witcher serisini yeni bir hikaye ile geliştirilmesine başladıklarını büyük bir heyecan içerisinde sunan CD Projekt Red. bizleri yerimizde tutamayacak heyecanlı bilgiler veriyor hadi gelin bunlara birlikte göz atalım.

Yeni Witcher Yeni Oyunu Unreal Engine Motoruyla Geliyor

CD Projekt Red’in twitter hesaplarında ve resmi web sitelerinde “A New Saga Begins” başlığı ile yapılan paylaşımda artık eski oyunlarında ki gibi REDengine ile geliştirilmeyeceğini, yeni oyunlarını artık Unreal Engine 5 ile geliştireceklerini açıkladılar.

CD Projekt Red, yeni witcher oyununun duyurusunda yeni bir efsane diye belirtmesinden dolayı akıllarıma gelen ilk soru eski witcher yerine. Assassin’s creed gibi farklı bir karakteri yöneteceğimiz düşüncesine kapıldık. Bunun yanı sıra yeni witcher oyununun geliştirilmesinde Epic Games’in geliştiricileriyle yakın iş birliği içerisinde olacağı ayrı bir söylenti.

İçeriği Oyla!

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tavşan isimleri- balık isimleri-gri kedi-fino köpek-kısa tüylü kediler - beyaz kuş isimleri - kedi yaşı hesaplama -uzun kulaklı köpek-gargamelin kedisinin adı-kedi kısırlaştırma ücreti-pofuduk köpek-kedi cinsleri -muhabbet kuşu isimleri-hayvanlaraleminde.com -erkek kedi isimleri-tatlı kediler- dişi kedi isimleri-erkek kedi isimleri