The Witcher'ın Yeni Oyunu Duyuruldu - Bildiğim Kadar
Oyun Dünyası

The Witcher’ın Yeni Oyunu Duyuruldu

<
The Witcherin yeni Oyunu Resmi Olarak Duyuruldu
Written by admin

Uzun bir süredir beklenen The Witcher’ın yeni oyunu twitter hesabından resmi olarak duyuruldu. The Witcher 3 isimli dilden dile dolaşan efsane yapım twitter hesabı üzerinde yaptığı resmi açıklama ile yeni oyunun geliştirilme aşamasında olduğunu duyurdu.

Resmi web sitelerinde The Witcher serisini yeni bir hikaye ile geliştirilmesine başladıklarını büyük bir heyecan içerisinde sunan CD Projekt Red. bizleri yerimizde tutamayacak heyecanlı bilgiler veriyor hadi gelin bunlara birlikte göz atalım.

Yeni Witcher Yeni Oyunu Unreal Engine Motoruyla Geliyor

CD Projekt Red’in twitter hesaplarında ve resmi web sitelerinde “A New Saga Begins” başlığı ile yapılan paylaşımda artık eski oyunlarında ki gibi REDengine ile geliştirilmeyeceğini, yeni oyunlarını artık Unreal Engine 5 ile geliştireceklerini açıkladılar.

CD Projekt Red, yeni witcher oyununun duyurusunda yeni bir efsane diye belirtmesinden dolayı akıllarıma gelen ilk soru eski witcher yerine. Assassin’s creed gibi farklı bir karakteri yöneteceğimiz düşüncesine kapıldık. Bunun yanı sıra yeni witcher oyununun geliştirilmesinde Epic Games’in geliştiricileriyle yakın iş birliği içerisinde olacağı ayrı bir söylenti.

İçeriği Oyla!

About the author

admin

Leave a Comment