Twitter ve Elon Musk Davasının Mahkeme Tarihi Onaylandı - Bildiğim Kadar
Gündem İnternet

Twitter ve Elon Musk Davasının Mahkeme Tarihi Onaylandı

<
Twitter ve Elon Musk Davasinin Mahkeme Tarihi Onaylandi
Written by admin
Twitter ve Elon Musk Davasinin Mahkeme Tarihi Onaylandi 1

Bir Delaware yargıcı, Twitter‘ın Elon Musk‘ın sosyal medya platformunu satın almak için yaptığı milyarlarca dolarlık teklifi takip etmesini sağlama davasının resmi olarak 17 Ekim’de yargılanacağını doğruladı.

Bloomberg‘in bugün erken saatlerde bildirdiği gibi, Twitter ile dünyanın en zengin adamı arasında devam eden kan davası, 17-20 Ekim tarihleri ​​arasında Delaware Şansölye Mahkemesi’nde doruğa çıkacak.

Twitter ve Elon Musk Davasinin Mahkeme Tarihi Onaylandi 2

Devam eden destan, Elon Musk‘ın 44 milyar dolarlık teklifinin Nisan ayında Twitter tarafından kabul edilmesinden bu yana birçok bükülme ve dönüş aldı . Tesla ve SpaceX CEO’su , Twitter‘ın bot verilerindeki netlik eksikliğini öne sürerek artık Twitter‘ı satın almak istemediğine karar verdi, ancak Twitter anlaşmayı yasal işlem yoluyla zorlamak için bastırmaya devam ediyor.

Musk başlangıçta bir duruşmayı gelecek Şubat’a ertelemek istese de, geçen hafta bir yargıç Twitter‘ın davaları bu yıl Ekim’e kadar hızlandırabileceğine karar verdi. bugüne kadar belirli bir tarih bilmiyorduk. Musk, Twitter‘ın 10 Ekim talebine karşı 17 Ekim’de bir başlangıç ​​tarihi aradığı göz önüne alındığında, belki de küçük bir zafer iddia edebilir.

Geçen haftaki ikinci çeyrek kazanç raporunda Twitter, bir önceki çeyrekte beklemede olan satın alma için 33 milyon dolar harcadığını açıkladı; bu rakam, yalnızca denemeye giden aylarda artabilecek bir rakam.

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan Koçtaş Firmasının Hikayesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin

Leave a Comment