Fenomen Civciv Kimdir Fenomen Civciv Kim
Kimdir

Fenomen Civciv Kimdir

<
Fenomen Civciv Kimdir
Written by admin

Fenomen Civciv Kimdir eğlenceli videolarla dikkat çeken özellikle Fenomen Civciv Malatya insanları tarafından çok sevildi. Bununla birlikte özellikle Fenomen Civciv Tik Tok hesabından videolarını yayınlayınca büyük bir kitle elde etti.  Peki Fenomen Sarı Civciv hakkında detaylı bilgi sahibi olmaya ne dersiniz?

Gelin hadi Fenomen Civciv Kim olduğu hakkında detaylı bilgi sahibi olalım.

Fenomen Civciv Kimdir

Fenomen Civciv Kimdir

Fenomen Civciv Kimdir

Malatya’nın fenomen civcivi halk tarafından bir hayli ilgiyle karşılandı. Peki Fenomen Civciv Kimdir Kendisini ya halayda ya da arabaların üzerinde dans ederken görüyoruz. 

2015’den bu yana Malatya’nın en büyük organizasyon firması olan City Organizasyon’un civcivini birçok açılışta, doğum günü partilerinde ve partilerde gördük. Bununla beraber Fenomen Sarı Civciv Malatya’da her an karşınıza halay çekerken gelebilir. Bizden söylemesi sarı civcivi halayda yalnız bırakmayın 🙂

Fenomen Civciv Kimdir

Fenomen Civciv Kimdir

Fenomen Civciv Malatya

Malatya’nın maskotu haline gelen Fenomen Civciv Malatya halkı tarafından oldukça sevildi. İnsanların arabalarının üzerine çıkıp dans etmesi, otobüsü durdurup yine dans etmesi ve polis aracının yanında yine ve yine dans etmesi insanlar tarafından ilgiyle karşılandı.

Durumdan oldukça memnun olan halk civcivi oldukça sevdi. Aynı zamanda civcivi görebilmek için Malatya’da olmadığınızı üzülmenize gerek yok. Sevilen maskot sarı civciv Türkiye’nin hangi şehrinde iseniz oraya gelmeye hazır.

Fenomen Civciv Kimdir

Fenomen Civciv Kimdir

Fenomen Civciv Tik Tok

50K’dan fazla takipçiye sahip olan Fenomen Civciv Tik Tok hesabından hızla videolarını paylaşmaya devam ediyor. Binlerce izlenmeye sahip olan civciv genellikle Malatya Meydan Park AVM önünde videolar çekmektedir.

Bununla beraber kendisi İnstagram hesabında da büyük bir kitle topladı. Peki siz Malatya’nın maskotu Fenomen Civciv hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fenomen Civciv Kimdir

Fenomen Civciv Kimdir

Fenomen Civciv Videoları

Hayatınızda hiç halaya hayır diyemeyen bir civciv ile karşılaştınız mı? Fenomen Civciv Videoları tamda böyle. Özellikle videolarını sıkça Instagram ve Tik Tok hesapları üzerinden paylaşmaktadır.

Aynı zamanda kendisini kameraya alan Malatya halkının storylerinde de kendisini görme olasılığınız çok yüksek. Özellikle en çok Fenomen Civciv Polis arabalarıyla çektiği videolar seviliyor. Kendiside her zaman polislere ne kadar saygı duyduğunu videolarının açıklama kısmında belirtmektedir.

Yukarıda sizlerle Fenomen Civciv karakterini var eden kişinin fotoğrafını paylaşıyoruz. Kendisi Malatya’ya böylesine güzel bir eğlence kazandırdığı için teşekkür ederiz.

1/5 - (1 vote)

Bir önceki yazımız olan Kısmetse Olur Kerem Kimdir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin

Leave a Comment