Kısmetse Olur Çağrı Çocuğu Çağrı'nın Çocuğu Var Mı
Kimdir

Kısmetse Olur Çağrı Çocuğu

<
Kısmetse Olur Çağrı Çocuğu
Written by admin

Kısmetse Olur Çağrı Özer Çocuğu ile Kısmetse Olur’da konuşulacak isimlerden bir tanesi gibi duruyor. Henüz sadece 132. fragmanın yayınlanmasına rağmen akıllarda Kısmetse Olur Çağrı’nın Çocuğu Var Mı sorusunun uyanmasına neden oldu.

Belirtilen iddianın şakadan mı ibaret, kurgu mu yoksa gerçek mi olduğunu 13 Mayıs da yayınlanacak olan Kısmetse Olur Aşkın Gücü programında hep beraber öğreneceğiz.

Kısmetse Olur Çağrı Çocuğu

Kısmetse Olur Çağrı Çocuğu

Kısmetse Olur Çağrı Çocuğu

Geçtiğimiz saatlerde yayınlanan Kısmetse Olur Aşkın Gücü programının 132. bölüm fragmanında gelinler evinin Barbie’si Cansel Ayanoğlu’nun ‘’Ben salıncakta böyle uyukluyor gibi yapıyordum. Ben bir nişanlılık yaptım dedi. Çağrı’nın çocuğu varmış.’’ ifadesi skandal yarattı.

Bununla beraber Kısmetse Olur Çağrı Çocuğu sıkça aratıldı. Fragmanın devamında Çağrı’nın Sibel’e karşı ‘’Bunları bilelim ama eşelemeyelim.’’ Demesinin ardından çocuğunun olduğu iddiaları merak uyandırmaya devam etti.

Kısmetse Olur Çağrı‘nın Çocuğu Var Mı

Güzel gelin adayı Cansel’in fragmanda ‘’Çağrı’nın çocuğu varmış.’’ söyleminden 5-6 sn sonra Çağrı’nın sempatik gelin adayı Sibel’e karşı ‘’Bunları bilelim ama eşelemeyelim.’’ demesi gündem yarrattı. Peki Kısmetse Olur Çağrı‘nın Çocuğu Var Mı 

Youtube üzerinde fragmanın yayınlanmasından sonra Kısmetse Olur Çağrı Çocuğu olup olmadığı hakkında yorumlar ard ardına geldi.

Sonuçta geçtiğimiz günlerde Kısmetse Olur programında yarışmacıların kulağına rejiden gelen ses duyulunca artık kurgu olarak düşünülüyor. Dolayısıyla izleyenlerde ‘’Buda kurgu olabilir.’’ yorumunun olmasına neden oldu.

Güncelleme: Sibel ve Çağrı tanıma yolunda olan çifttir. Çağrı’nın daha öncesinde bir nişan yaptığını ve Sibel için sorun olup olmadığını sordu. Bunun üzerine Sibel ‘’Nişanda sorun yok. Evlenseydin sorun olurdu.’’ dedi. bununla beraber Çağrı’nın meraktan dolayı ‘’Ya çocuğum olsaydı?’’ sorunu yönelttiği görüldü. 

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan Kısmetse Olur Çağrı Özer başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin

Leave a Comment