Polar Grit X Pro Genel İnceleme - Bildiğim Kadar
Teknoloji

Polar Grit X Pro Genel İnceleme

<
polar grit x pro genel inceleme
Written by admin

Polar Grit X Pro, en yeni çok sporlu saatini tam anlamıyla açık havada egzersiz yapmayı tercih edenlere sunan Finlandiyalı fitness ekipmanı üreticisine göre “bugüne kadarki en sağlam Polar saati”.

Polar, çizilmeye dayanıklı safir cam lenslere sahip, Grit X Pro’nun 100 metreye kadar suya dayanıklı olduğunu ve eksi 20 derece ile 50 derece Santigrat arasındaki sıcaklıklarda çalışabileceğini iddia ediyor.

Dayanıklılığa bu odaklanmaya rağmen Polar, Grit X Pro’yu hemen hemen her egzersiz rutinine uyacak şekilde tasarlanmış fitness izleme özellikleriyle doldurdu; Bu nedenle, ister patika koşusu yapıyor olun, ister koşu bandına çarpma olasılığınız daha yüksek olsun, Grit X Pro, ilerlemenizi izlemenize ve PB’lerinizi parçalamanıza yardımcı olacak bir şeye sahip olacaktır.

Diğer Polar cihazlarında olduğu gibi Grit X Pro, özünde bir fitness takipçisidir. Telefonunuzda çalan müziği bileğinizden kontrol etme, mobil bildirimleri alma ve hava durumunu kontrol etme gibi güzel özellikler olsa da, mobil ödemeler desteklenmez ve akıllı ev entegrasyonu yoktur.

Üçüncü taraf uygulama desteği mevcut olsa da, Strava, MyFitnessPal, Adidas Koşu ve Nike Training Club gibi şeyler içindir. Polar Grit X Pro, kalp atış hızınızı izlemek, uyku düzeninizi izlemek ve size ayrıntılı bir sağlık profili ve kişiye özel egzersiz önerileri sunmakla ilgilidir. Grit X Pro bir akıllı saat gibi görünebilir, ancak aslında her şey formda ve sağlıklı kalmakla ilgilidir.

Titanyum kaplı Titan sürümü için giderseniz, 449 £/499,90 ABD Doları/749 ABD Doları – veya 519 Sterlin/599,95 ABD Doları/899 ABD Doları Polar Grit X Pro ucuz değil, ancak paranız için size teklif ediliyor hemen hemen her iklimde, yağmurda veya güneşli havada çalışacak ve hemen her açık hava etkinliğine çevrilebilecek bir fitness takipçisi.

Tasarım

Polar Grit X Pro dayanıklı bir çerezdir ve estetikten ziyade öncelikle dayanıklılık ve özellikler üzerinden satılır. Esasen, bakmak korkunç olmasa da, biraz düz olan geçen yılki Polar Grit X’in yenilenmesi. Bu sefer Polar, çerçeveye bazı kırmızı ve beyaz kardinal ve sıra işaretleri ekleyerek işleri biraz canlandırdı.

Standart Polar Grit X Pro’nun üç renkli versiyonu mevcuttur, Black DLC (tamamen siyah ve bana gönderilen versiyon) Nordic Copper, (bakır çerçeve, koyu kahverengi kayış) ve Arctic Gold (altın renkli çerçeve, beyaz kayış), titanyum kaplı Titan sürümünde siyah ve kırmızı bir floroelastomer bant ve delikli deri kayışlar bulunur.

Standart titanyum olmayan Polar Grit X Pro’ların paslanmaz çelik çerçeveleri olmasına rağmen, alt kısımlar plastikten yapılırken Polar Grit X Pro Titan’ın gövdesi tamamen metaldir. Black DLC versiyonu, fitness tutkunlarına çekici gelmenin yanı sıra, ekstra koruma için “elmas benzeri” bir karbon katmanına sahiptir.

Kayış, hem ucuz görünme hem de ucuz hissettirme eğiliminde olan dokulu plastik olsa da, burada durum böyle değil. 47 x 47 x 13 mm ölçülerindeki Polar Grit X Pro, dünyanın sonu olmayan Polar Vantage M2 (12,5 mm) ve Polar Ignite 2 (8,5 mm) gibi modellerden daha kalındır, bu sadece zaman egzersiz yapmadığınızda, bazı gömlek kolları üzerinden kolayca kaymayabilir.

Polar, 240×240 ekran için safir cam kapağın Grit X Pro’ya ekstra esneklik sağladığını söylüyor ve bu doğru olsa da 1,2 inç çapındaki dokunmatik ekranın çok duyarlı olmadığı gerçeğini değiştirmiyor. Neyse ki, orijinal Grit X’te olduğu gibi, Grit X Pro’nun basıldığında hoş bir onaylayıcı dokunsal vızıltı yaymasına neden olan fiziksel kontroller var. Bu, bir koşuyu yeni bitirdiğinizde ve terlediğinizde dokunmatik ekranda etkisiz bir şekilde sallanmaya mahkum olmadığınız anlamına gelir.

polar grit x pro genel inceleme2
İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan Amazfit GTR 3 Pro Genel İnceleme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin