Kapat
amouranth google 2milyon yatirim yapti 2
Gündem 117 0

Amouranth Google’a 2 Milyon Dolarlık Yatırım Yaptı

Popüler Twitch yayıncılarından Amouranth, kişisel Twitter hesabından yatırım portföyüne Google’a 2 milyon dolar daha eklediğini duyurdu.

amouranth google 2milyon yatirim yapti

Twitch yayıncısı Amouranth, platformdaki en popüler ve başarılı çevrimiçi ünlülerden biridir. Birçok Twitch yayıncısı gibi, yıllar içinde kendisi için önemli miktarda servet topladı, ancak bazı arkadaşlarının aksine, parasını yatırımlara harcamaya planladı. Yakın zamanda Amouranth, Google’a 2 milyon dolar daha yatırım yapacağını duyurdu.

Bu çok büyük bir rakam gibi görünse de Amouranth yıllar içinde çeşitli şirketlere çok fazla yatırımda bulundu.

Flamaların yeni ünlüler olduğu iddia edilebilir ve Amouranth’ın başarısı çevrimiçi ekosistemdeki bu değişimin bir kanıtı gibi görünüyor. Bununla birlikte, geleceğe yatırım yapmaya odaklanması, özellikle bu yatırımlara akıttığı para miktarı göz önüne alındığında, diğer yayıncılar arasında bile öne çıkmasını sağlıyor. Google’a yaptığı son 2 milyon dolarlık yatırım, şirketteki ilk hisse satın alımı değil gönderiye göre, Amouranth şimdi 2,135 Google hissesine sahip ve 5 milyon doların üzerinde yatırım yapıyor.

Amouranth’ın yaptığı diğer yatırımlar arasında şişme oyuncak havuz şirketine 7 milyon dolarlık bir yatırım ve sosyal medya ağı Facebook’un ana şirketi Meta’ya büyük bir yatırım yer alıyor. Ne yazık ki, bu yatırımların tümü onun için ödeme yapmadı. Kısa süre önce, Facebook’un hisseleri hızla yükselmeye başladıktan sonra bir günde neredeyse 300.000 dolar kaybettiğini paylaştı. Buna rağmen, henüz Meta’daki hisselerini boşaltmaya hazır görünmüyor. Sözde “metaverse“e yönelik suçlamanın Meta, Facebook ve hissedarları için tam olarak nasıl sonuçlanacağı henüz belli değil.

İçeriği Oyla!

{ectoor}

Kendini bildiğinden beri elinden bilgisayarı düşürmeyen oyun ve teknoloji bağımlısı, Yaklaşık 7 senedir İnternet ve bilişim alanında çalışmalar yapan birisiyim.
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Tespit Edildi!!!

Reklam engelleyici kullandığınızı tespit ettik, lütfen bize destek olmak için reklam engelleyicinizi kapatınız.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock