Dying Light 2 satış rakamlarını açıkladı - Bildiğim Kadar
Oyun Dünyası

Dying Light 2 satış rakamlarını açıkladı

<
Dying Light 2 satis rakamlarini acikladi 2
Written by admin

Techland tarafından geliştirip ve yayıncılığı sürdürdüğü Dying Light 2’nin satış rakamlarını açıkladı. 4 şubat 2022 tarihinde piyasaya sürülen oyun, 1 aylık süre zarfında 5 milyon adetden fazla satmış. Techland, 2016 yılında piyasaya sürdüğü ilk Dying Light oyununun ise 20 milyon adet satışı aştığını belirtti.

Dying Light 2 satis rakamlarini acikladi 1

Dying Light 2 satış rakamları 5 milyonu, ilk oyunun satışı ise 20 milyon adeti aşmış durumda

Techland’ın haber bülteninde, gelecek önümüzdeki hafta Dying Light 2’ye gelecek yeni içerik ve oyuncuların uzun süredir talep ettikleri yenilikleri paylaşacaklarını ima etmişlerdir. Konu ile ilgili pek bir açıklama yapmasada Techland’ın CEO’su Pawel Marchewka konu dair şu ifadeleri betimlemiştir; ” Dying Light serisinin başarısı, oyuncularımıza sunduğumuz unutulmaz deneyimlerin en önemli örneklerinden biri.”

Techland, Dying Light 2’yi önümüzdeki en az 5 yıl boyunca güncellemeler ile oyunu ayakta tutup dahada ilerletmeyi planladığı belirtti. Techland şimdiye kadar DLC’ler ve parkur denemeleri yayınlamıştı. Techland’ın planlamasına göre Haziran ayından itibaren oyuna 2 adet ücretli hikaye güncellemesi gelecek. Techland’ın bu ay sonunda Dying Light ‘ye  büyük güncelleme getirecek “New Game Plus” modunu paylaşması beklenmektedir.

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan İptal edilen Spider-Man 4 oyunu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin

Leave a Comment