Ölmek İçin Zaman Yok Sonunda Yeni Bir Kırmızı Halı Prömiyer Tarihi Belirlendi - Bildiğim Kadar
Sinema ve Dizi

Ölmek İçin Zaman Yok Sonunda Yeni Bir Kırmızı Halı Prömiyer Tarihi Belirlendi

<
no time to die james bond mgm new poster social featured
Written by admin
no time to die harris fiennes kinnear 600x400 1

Diğer pek çok film gibi, Ölmek İçin Zaman Yok da pandemi tarafından tekrar tekrar ertelendi. Delta varyantının yükselişiyle birlikte 25. James Bond filmi için bir erteleme daha olup olmayacağına dair spekülasyonlar oldu. Neyse ki, No Time to Die’ın dünya prömiyeri 28 Eylül’de Royal Albert Hall’da yapılacağı için durum böyle görünmüyor. Resmi franchise hesabından bir tweet, yıldız Daniel Craig’in yapımcı Michael G ile birlikte katılacağını doğruladı. Wilson ve Barbara Broccoli ve yönetmen Cary Joji Fukunaga.

Ölmek İçin Zaman Yok, senaryosunu Neal Purvis, Robert Wade, Fukunaga ve Phoebe Waller-Bridge’in yazdığı Fukunaga tarafından yönetiliyor. Danny Boyle aslen senaryoyu John Hodge ile birlikte yönetmek ve birlikte yazmakla görevlendirilmişti. Ancak ikisinin de yaratıcı farklılıkları vardı ve üretimi 2018’de bıraktılar.

No Time to Die Craig’in Bond olarak son performansı olduğu söyleniyor ve ajanı kayıp bir bilim adamı arayışında takip ediyor. Léa Seydoux, Ben Whishaw, Naomie Harris, Jeffrey Wright, Christoph Waltz, Rory Kinnear ve Ralph Fiennes, Rami Malek, Lashana Lynch, Ana de Armas, Dali Benssalah, Billy Magnussen ve David Dencik’in rol aldığı önceki filmlerdeki rollerini yeniden canlandırıyorlar. yeni karakterler olarak rol aldı.

İçeriği Oyla!

Bir önceki yazımız olan Emmy Ödülleri, Aşı Kanıtına Ek Olarak Negatif COVID Testi Gerektirecek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the author

admin